Napisz pytania do kolegi koleżanki zaczynające się od słowa what

Pobierz

Jest .• napiszesz, jakim kursem jesteś zainteresowany/a, podając przynajmniej dwa wymagania, • zapytasz o cenę i ewentualne zniżki.. W zależności od podanej odpowiedzi: I'm great!. Opisz jak była ubrana.. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat.. Mogę dla Ciebie jednak zdjąć bukiet róż z pułki i dać nawet nie na walentynki.. Napisz do niego/do niej email.-Wyraź zadowolenie z jego/jej email.-Zaproś go/ją na koncert.-Zapytaj,co chciałby/chciałaby robić w czasie pobytu.-Poproś o szybką odpowiedź.wrażeniami z kolegą z Anglii.. ;p-gdybym poprosil cie po chodzenie zgodzilabys sie ?Należy do osób koleżeńskich, ponieważ lubi nawiązywać nowe znajomości, a przez to ma dużo koleżanek i kolegów.. Treść.. W e-mailu do kolegi • napisz, dlaczego zdecydowałeś(-aś) się na wycieczkę z biurem podróży • opisz ciekawe miejsce, które zwiedziłeś(-aś) podczas wycieczki • wyraź opinię na temat przewodnika wycieczki • zrelacjonuj sytuację, która spowodowała, że powrót z wycieczki się opóźnił.Zapisałeś się na kurs gotowania W liście do kolegi/koleżanki napisz: • co zachęciło cię do udziału w kursie, • opisz swoje pierwsze zajęcia, • zachęć kolegę koleżankę do uczestnictwa w kursie.. Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska.. Od momentu, kiedy go przeczytałam, zazdroszczę Ci, że mieszkasz w Stanach .Tak ja w tym pięknie życzę Ci wiele uśmiechu, Zdobywaj swe szczęście tylko bez pośpiechu..

Spodziewasz się wizyty kolegi/koleżanki z Irlandii.

(wiek jubilatki) urodzin chciałabym zyczyc ci wszystkiego najlepszego.. Długość listu powinna wynosić od 120 do 150 słów.. Zycze ci takze by w twoim zyciu nigdy nie zabrakło miejsca dla szczesliwego dnia pełnego nowych wrazen i przezyc.. Treść.. (Chcesz, żeby kto przyszedł na twoje przyjęcie)Tworzenie pytań typu wh questions nie powinno sprawiać najmniejszego problemu.. Napisz swoją wypowiedź w języku angielskim.. Przy pytaniach zaczynających się od who, which oraz what należy pamiętać, że jeśli są one pytaniami o podmiot to nie pojawiają się w nich operatory do/does/did, np.: Who wants to come to your party?. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Pytania szczegółowe (wh questions)Kogo chciał byś przelecieć/z kim byś się chciała przespać?. To, że uczniowie wykonują zadanie w parach lub małych grupach daje im możliwość przedyskutowania odpowiedzi.Zapisz w zeszycie swoje wypowiedzi.Pamiętaj o użyciu słowa przepraszam.. Na górze róże, Na dole bez, Niech Twoje życie.Napisz opowiadanie zaczynające się od słów: I knew it was going to be a very important day.. 1.Napisz reakcję i wyrównaj: a)tlenek azotu(III) + tlenek glinu 2.Napisz jonowo następujące reakcje: b) Pb(NO₃)₂+2KJ -> c)Mg+H₂SO₄ ->Uczniowie czytają go wspólnie i dzielę się przemyśleniami, zadają pytania oraz odpowiadają na pytania otwarte, zaczynające się od słów: "dlaczego" lub "jak"..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.. poleca 85% 258 głosów.. Podpisz się jako XYZ.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdymNapisz list do koleżanki/kolegi (50-100 słów) Poinformuj, ze w czasie ostatniego weekendu odwiedziła cię dawno niewidziana kuzynka.. -Twój piórnik został w sali lekcyjnej , w której zajęcia ma obecnie inna klasa.Co powiesz ,gdy wejdziesz do środka ?. Kalisz , 14.. Cześć Karolina!. Opisz jak była ubrana.. Jeśli nie wiesz, co o której godzinie robi, to zadzwoń do niego/niej i zapytaj.. głownie duzo zdrowia, szczescia pomyslnosci i spełnienia marzen.. 2021-08-13 17:30:02 Jak znaleźć przyjaciół 2021-08-09 20:28:25Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.. twoja przyjaciółka .. ( twoje imię )Słowo kolega posiada 63 synonimy w słowniku synonimów.. Opisz miejsce, i jaka byla pogoda.. Synonimy słowa kolega: kumpel, towarzysz, kompan, przyjaciel, koleś, kamrat, koleżka, powiernik, bratnia dusza, druh, kum, brat łata, ziom, kumoter, ziomek, bliski, brat, swojak, morus, znajomy, swój chłop, pobratymiec, równy gość, partner, pan,Osoba stojąca w środku podchodzi do wybranego kolegi/koleżanki, przedstawia się "Hello!.

Przeczytaj kartki pocztowe z zadania 7.Życzliwy opis koleżanki ze szkoły.

Te wszystkie sekrety schowajmy do skarpety.odpowiedział (a) 13.02.2013 o 22:19.. Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach.. To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi.50 pytań na które odpowiedziałam dosłownie inaczej niż zawarte opisy przykładów -nic się nie pokryło … -co lepsze jako psycholog stwierdzę fakt iż pytania zwyczajne, zadawane są w wieku 8-10 lat -wniosek: jeżeli to ma za zadanie ukierunkowanie ludzi na taki sam tor myślenia by móc nimi lepiej kierować to laikow dużo możesz przeciągnąć na swoja stronę.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Napisz do niego/do niej email.. Napisz gdzie i z kim.. - Jesteś dziewicą/prawiczkiem?-Całowałes się ?-Masz dziewczyne ?-Robiłeś to ?-Mas*tur*bujesz się ?-podobam ci sie ?-kto podoba ci się ze szkoly ?-kto podoba ci się z klasy ?-oglądasz bajki ?. Interesuje się sportem i sam lubi go uprawiać.. Opisz miejsce, i jaka byla pogoda.. 12.Właśnie wróciłeś z premierowego pokazu filmu w kinie.. Stara się być zawsze wesołym, nigdy się nie smucić.. Napisz co podobalo sie najbardziej.Wierszyk nr 8: Mówią że dla koleżanki nie lecz ja myślę kto go wie To nie ważne czy dla chłopca czy dziewczynki.. Szyk konstrukcji takiego pytania jest taki sam jak każdego innego pytania w języku angielskim (z wyjątkiem which i whose, o których więcej poniżej): Zaimek pytający + czasownik + podmiot + reszta zdania..

-Chcesz zadzwonić do koleżanki lub kolegi ,ale przez pomyłkę wybierasz numer innej osoby.

… - przykre ale prawdziwe.Wybierz sobie kolegę lub koleżankę (może być wymyślony/a) , popatrz na początki zdań w zadaniu 2 na stronie 64 z podręcznika (zdjęcie poniżej) i opisz jego/jej dzień na kartce z zeszytu.. Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej formy i stylu listu.. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo.. Agnieszka jest osobą szczupłą i wysoką.. Filmy.. Wszyscy zostają na swoich miejscach.. Z wychowania fizycznego jest najlepszy, dlatego ma same szóstki.Pytania i wyzwania do gry, ale z osobą przez internet 2021-08-24 21:00:59 Jakie tematy z kolezanka?. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.. Lubi pomagać innym i być miłym.. Napisz swój kompleks i napisz co inni o tym myślą!Napisz e-mail do kolegi/kolezanki o tym jak spedziles/as ostatnie wakacje.. Filmy.. Choć nie pocałujesz mych ust jak cytrynki, bo nie całuje się przyjaciółki.. Napisz gdzie i z kim.. Napisz co podobalo sie najbardziej.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. (z zebranych lub ze szkoły).. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta.. Napisz dlaczego ją lubisz.W emailu do kolegi lub koleżanki: - napisz, dlaczego zdecydowałeś się tam pójść, opisz atrakcje przygotowane dla pierwszych klientów, - wyraź swoje zdanie na temat nowo otwartego centrum, uzasadniając swoją opinię.. (Nie zapomnij też zapytać jak się czuje - How are you today?Napisz e-mail do kolegi/kolezanki o tym jak spedziles/as ostatnie wakacje.. Spodziewasz się wizyty kolegi/koleżanki z Irlandii.. Cześć Mary!. Zapoznaj się z działem "Poszukiwacze skarbów wysyłają pozdrowienia" z podręcznika "Słowa z uśmiechem".. Jak kwiaty, które budzą się do życia i świata, Jak kolorowy motylek, który wokół nich lata, Tak ja w tym pięknie życzę Ci wiele uśmiechu, Zdobywaj swe szczęście tylko bez pośpiechu.. Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma trzynaście lat.. (Kto chce przyjść na twoje przyjęcie) Who do you want to come to your party?. Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, którą wcześniej zaprosiłeś na ferie zimowe: przeproś, że nie odbierzesz go/jej z lotniska podając powód, wyjaśnij jak dostać się z lotniska do twojego domu i poinformuj ile czasu to zajmie, zaproponuj .Charakterystyka koleżanki z klasy.. poleca 82% 1995 głosów.. Chodzi razem ze mną do szóstej klasy.. Osoba stojąca w środku podchodzi do innego kolegi/koleżanki i ponawia pytanie.List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Podpisz się jako XYZ.. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas .Napisz dłuższy tekst użytkowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt