Matura ustna niemiecki opis obrazka

Pobierz

Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Matisu98 / Matura- niemiecki / Matura Ustna - opis obrazka.doc Download: Matura Ustna - opis obrazka.doc.. Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Na maturze ustnej musimy potrafić płynnie formułować nasze myśli oraz umiejętne wyrażać je w języku niemieckim.Słówka i zwroty potrzebne do opisu obrazka w języku niemieckim.. Opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na maturze ustnej i wymaga znajomości specjalnych sformułowań.. To może być bardzo przydatna wskazówka dla osób, które egzamin mają jeszcze przed sobą.. Zazwyczaj to ten drugi sprawia najwięcej problemów.. Miałam ogromne szczęście, bo trafiłam na naprawdę wspaniałą .Opis obrazka po niemiecku najczęściej pojawia się na maturze ustnej z języka niemieckiego, chociaż możemy mieć z nim do czynienia również w szkole, w ramach różnych ćwiczeń.. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .Opis obrazka - zwroty.. Opis obrazka Rysunek z opisami.. ustny egzamin maturalny będzie trwał około 15 minut i rozpocznie się rozmową wstępną, po której uczeń będzie miał do wykonania trzy zadania..

Matura ustna - opis obrazka.

Dodaj go jako pierwszy!MATURA USTNA: ZESTAW 1 PHOTOCOPIABLE Pearson Central Europe Sp.. z o.o. 2011 New Matura Success Pre-Intermediate Zestaw 1 • człowiek • podróżowanie i turystyka • szkoła Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3.. Zachęcam do dzielenia się swoimi zestawami w komentarzach!Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. 10 września 2017 Magda.. - Obrazek przedstawia.. sieht glücklich/traurig aus - .. wygląda na szczęśliwą/szczęśliwego/smutną/smutnegoegzaminy językowe matura 2014 matura 2014 niemiecki matura odpowiedzi matura ustna 2014 matura ustna niemiecki matura z niemieckiego opis obrazka matura pomoc językowa tematy maturalne zestawy maturalne 2014.. Nawigacja wpisu.. Egzamin ma następujące etapy: krótka rozmowa wstępna; rozmowa z odgrywaniem roli; opis ilustracji; wypowiedź na podstawie przedstawionego materiałuMATURA JĘZYK NIEMIECKI #1 - Opis obrazka - gdzie - Niemiecki bez problemu - YouTube.CHARAKTERYSTYKA ZADANIA: 1 zadanie (brak wyboru), polecenie w języku polskim, w treści 4 elementy, które zdający powinien rozwinąć..

Matura ustna z niemieckiego 2016.

0.0 / 5 (0 głosów) Zwroty niezbędne do opisu obrazka na maturze ustnej :) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Nie musicie pisać po niemiecku, wystarczy krótki opis tematu czy obrazka, który mieliście do omówienia.Matura egzamin, matura, matura ustna, obrazek, opis obrazka, słówka, słownictwo, zdjęcieMatura (das Abitur) z języka niemieckiego składa się z dwóch części.. Może się on również przydać w życiu codziennym.. Pobierz.. płynność wypowiedzi (0-2 punkty .Matura ustna z języka niemieckiego.. Tylko opanowanie tego rodzaju zwrotów pozwoli ułożyć prawidłową wypowiedź.Matura ustna - opis obrazka - DIREKT szkoła języka niemieckiego.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2 , które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji.egzaminy językowe matura 2015 matura 2015 niemiecki matura odpowiedzi matura ustna 2015 matura ustna niemiecki matura z niemieckiego opis obrazka matura pomoc językowa tematy maturalne tematy maturalne niemiecki zestawy maturalne 2015I tutaj ukłon w Waszą stronę: wpisujcie proszę w komentarzach pod wpisem tematy, które mieliście na ustnej.. Uczą się go przede wszystkim dzieci i dorośli, by móc porozumiewać się z Niemcami, a może nawet któregoś dnia wyjechać do Niemiec, np. w poszukiwaniu pracy.10 września 2017 Magda Leave a Comment on Matura ustna - opis obrazka Uwielbiam pracę z maturzystami..

Matura ustna z niemieckiego 2013.

Stąd też oferuję swoim uczniom bardzo indywidualne podejście, daję .Jeżeli chcielibyście sprawdzić zestawy z lat poprzednich, proszę, oto linki: Matura ustna z niemieckiego 2012.. Sama jako uczennica przygotowywałam się do tego najważniejszego w życiu egzaminu, egzaminu dojrzałości, na zajęciach dodatkowych.MATURA USTNA: ZESTAW 3 Zestaw 3 • kultura • nauka i technika • państwo i społeczeństwo Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla egzaminującego RozmowaOpis obrazka - matura ustna z angielskiego 30 lipca 2015 3 lutego 2017 Admin Brak komentarzy matura, opis obrazka.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy w szkołach.. Czasem jest to trudne, jeśli mamy zajęcia w grupie kilkunastoosobowej, gdzie nie każdy ma możliwość zawsze swobodnie się wypowiedzieć.. Kontakt Email: obrazka po niemiecku - potrzebne słownictwo już na Fiszkotece!. Pytania widzi tylko egzaminator.. Opis obrazka Koło fortuny.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.. Całość trwa 15 minut i jest w formie rozmowy egzaminującego i zdającego..

Matura ustna z niemieckiego 2015.

Planujesz tygodniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii.Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. opis obrazka Odkryj karty.Opis obrazka - przykład 3.. Sama jako uczennica przygotowywałam się do tego najważniejszego w życiu egzaminu, egzaminu dojrzałości, na zajęciach dodatkowych.. Gdzie się znajduje.Opis obrazka - wyrażenia Test.. Przykład opisu po niemiecku.. Wymagane pola są oznaczone * .. DIREKT Szkoła języka niemieckiego ul. Fryderyka Szopena 11/8 48-300 Nysa.. Od 11 lat pracy w liceum, pokazuję uczniom sposoby na przełamanie bariery językowej.. Matura ustna - opis obrazka.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. wg Agnieszkadacka.. Opis obrazka na maturze.. Uwielbiam pracę z maturzystami.. Dorośli Liceum Angielski.. Opis obrazka - zwroty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt