Test z sieci komputerowej

Pobierz

Co to jest sieć komputerowa?. Ilość pytań: 116 Rozwiązywany: 3725 razy.. Na rysunku przedstawiono tylny panel A. routera B. koncentratora C. modemu D. mostu 3.Podstawy sieci komputerowych Test wiedzy - 40 pytań Damian Stelmach Sprawdź swoją wiedzę w teście dołączonym do odcinka.. Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Edukacja dla Przyszłości, która zajmuje się tłumaczeniem Khan Academy na język polski, edukacjaprzyszlosci.pl.. Test z powodzeniem stosowałem w gimnazjum jako test sprawdzający na ocenę :) Pobierz (doc, 43,0 KB)Które z poniższych zdań najlepiej opisuje sieć WAN?. Łączna ilość pytań z działu "Sieci komputerowe" zgromadzonych w naszej bazie: 1049Test test sieci komputerowych zagadnienia wymagane na teście zastosowania sieci komputerowych we współczesnym świecie.. Jaka kategoria skrętki miedzianej pozwala na transfer z maksymalną prędkością 1 Gb/s?. Nie bójcie się tego quizu.Co to jest sieć komputerowa?. Nie zagłębiałem się w szczegóły.. answer choices Zbiór komputerów i innych urządzeń połączonych z sobą kanałami komunikacyjnymi Połączenie wszystkich konsol na świecie Połączenie informatyczne wędkarzy i rybaków Komputerowe połączenie pajęczaków Question 2 30 seconds Q. Topologia na zdjęciu to topologia: answer choicesSieci komputerowe - test - Quiz.. Ilość pytań: 12 Rozwiązywany: 15209 razy..

znaczenia sieci komputerowych we8.

Skrót LAN to: 2.. Który adres IP należy do klasy A?. W adresie internetowym nie używamy: a) Dużych liter, b) Powtarzających się znaków, c) Cyfr, d) Spacji.. Łączy sieci LAN w obrębie dużego budynku; Łączy stacje robocze, terminale i inne urządzenia na obszarze miejskim; Łączy sieci LAN, które dzielą duże obszary geograficzne;Test wiedzy - 10 pytań Damian Stelmach Sprawdź swoją wiedzę w teście dołączonym do odcinka.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test zawiera pytania z zakresu znajomości sieci komputerowych.. Powodzenia!. 1) Na rysunku przedstawiono sieć komputerową w topologii: a) siatki b) pierścienia c) gwiazdy d) magistrali 2) Przydzielaniem adresów IP w sieci zajmuje się serwer: a) DHCP b) DNS c) NetBIOS d) NMP 3) Topologia fizyczna, w której wszystkie urządzenia końcowe są bezpośrednio podłączone do jednego punktu centralnego, np.Sieci komputerowe Sprawdzian z TI dla LO podsumowujący rozdział Sieci komputerowe Podaj swoje imię: Za pomyślne odnalezienie celu i przesłanie danych pakietowych z serwera WWW do komputera klienta odpowiada protokół a) POP 3 b) SMTP c) TCP/IP d) FTP e) HTTP Połączenie, które nie jest topologią sieci określającą strukturę sieci LAN, to trójkąt.Sieci komputerowe - Jedno pytanie.. Test Sieci komputerowe - Architektura Internetu, część 1..

W sieci WLAN komputery połączone są: 3.

Inne testy w tej kategorii: Test Sieci komputerowe - Adresy w Internecie - adres IP.. Jakie wyróżniamy warstwy modelu TCP/IP a. fizyczna, łącza danych, sieciowa, transportu, sesji, prezentacji, aplikacji b. sieciowa, transportu, sesji, aplikacji c. dostępu do sieci, sieciowa, transportu, aplikacjiAutor: tests-system.pl; Nazwa: Sieci komputerowe: Opis: Test maturalny z sieci komputerowych: Czas na rozwiązanie: 30 min: Data publikacji: 2020-03-27 09:00:00: Liczba punktów do zdobycia: 12: Liczba rozwiązań: 40: Średni wynik: 26.85%Nov 22, 2021Question 1 30 seconds Q. Przeglądarka internetowa umożliwia: a) Połączenie z Internetem, b) Tworzenie stron WWW, c) Przeglądanie stron WWW i korzystanie z innych usług,W firmie zainstalowano i skonfigurowano 5 komputerów o adresach sieciowych: 10.1.61.10; 10.2.61.11; 10.3.63.10; 10.4.63.11; 10.5.63.12 i maskach 255.0.0.0 ***W firmie można zatem wyróżnić 1 sieć W firmie tej nie można zaadresować więcej niż 256 komputerów ***Nie ma możliwości komunikacji pomiędzy komputerami tej firmy bez użycia routera ***W firmie tej można zaadresować ponad 1000 komputerów ***W firmie można zatem wyróżnić 5 podsieci 13.Question 1 20 seconds Q. komputer udostępniający zasoby lub usługi w sieci to answer choices router host klient serwer Question 2 30 seconds Q..

Test 12 - pytaniowy, z wiedzy ogólnej o sieciach komputerowych.

Przeanalizuj na spokojnie popełnione błędy, wygoogluj nieznane pojęcia, sporządzaj notatki - to najlepszy sposób przygotowań do części pisemnej egzaminu zawodowego.. Czasami nie mamy czasu na rozwiązanie pełnego testu składającego się z 40 pytań, a mimo to mamy ochotę rozwiązać kilka losowych zadań aby nauczyć się czegoś nowego - do tego właśnie przeznaczony jest ten tryb.. Rozpoznanie dostępnych z obszaru Internetu komputerów i urządzeń sieciowych.egzaminu zawodowego.Podstawy sieci komputerowych, test z informatyki Krotki test z wiedzy o sieciach komputerowych.. Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej jest ułatwienie komunikacji między użytkownikami, dlatego fajnie by było, abyśmy znali podstawy jej działania.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test zawiera 14 pytań, z zakresu sieci komputerowych, co to jest bit, bajt i kod binarny.. Przekaż darowiznę dla Khan Academy Foundation, wesprzyj polskie tłumaczenie przekazując .-Dyski sieciowe; Analiza oceny ryzyka w oparciu o pięć poziomów dotkliwości (Krytyczny, Wysoki, Średni, Niski, Informacyjny).. 1) Na rysunku przedstawiono sieć komputerową w topologii: a) siatki b) pierścienia c) gwiazdy d) magistrali 2) Przydzielaniem adresów IP w sieci zajmuje się serwer: a) DHCP b) DNS c) NetBIOS d) NMP 3) Topologia fizyczna, w której wszystkie urządzenia końcowe są bezpośrednio podłączone do jednego .Naszą misją jest zapewnienie bezpłatnej, światowej klasy edukacji dla wszystkich i wszędzie..

Jest on z zakresu sieci komputerowych, a pytania to zupełne podstawy.

Łączna ilość pytań z działu "Sieci komputerowe" zgromadzonych w naszej bazie: 1049 1.. Powodzenia!. Manualne testy penetracyjne sieci: Identyfikacja systemu za pomocą dostępnych serwisów sieciowych (np. WWW, SMTP, FTP, Telnet).. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!. Przeanalizuj na spokojnie popełnione błędy, wygoogluj nieznane pojęcia, sporządzaj notatki - to najlepszy sposób przygotowań do części pisemnej egzaminu zawodowego.. Urządzenie łączące części sieci komputerowej, które potrafi "uczyć się" gdzie znajduje się każdy komputer z sieci to: 4.2 days ago 1.SIECI KOMPUTEROWE.. system komputerowy świadczący usługi na rzecz odpowiednich programów.. Możecie się sprawdzić.. Tylko dobra znajomość najważniejszych narzędzi do diagnostyki pozwoli szybko naprawić ewentualną awarię.. przenosna pamiec USB - pendrive 2. ogolnoswiatowa siec komputerowa - internet 3. serwis spolecznosciowy, ktory ma uzytkownikow z calego swiata - Facebook 4. popularnySprawdzian z informatyki "Sieci komputerowe i poszukiwanie informacji w sieci Internet" Sprawdzian z informatyki "Sieci komputerowe i poszukiwanie informacji w sieci Internet" Stwórz na pulpicie folder o nazwie: Imię_Nazwisko_klasa, w którym zapiszesz wszystkie swoje rozwiązania z części praktycznej (zadania od 8 do 14).Test - sieci komputerowe, Internet, zagrożenia w sieci.. program komputerowy występujący w roli klienta.c) Z komputera mającego dostęp do sieci, d) Tylko w pracowni komputerowej.. Korzystasz z Khan Academy w języku polskim?. system komunikacyjny służący do przesyłania danych, łączący co najmniej, dwa komputery i urządzenia komputerowe.. Łączy stacje robocze, terminale i inne urządzenia w obrębie budynku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt