Test lew czarownica i stara szafa wordwall

Pobierz

"Lew, Czarownica i stara szafa" to powieść fantastyczna oparta na mitach, baśniach i legendach różnych krajów i kultur.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Test, którego nie zda daltonista!jak dobrze znasz Opowieści z Narni .. b) opowiedział o swojej przygodzie Profesorowi.. Inne oferty tego produktu.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. "Lew, czarownica i stara szafa" to pierwsza opublikowana przez Lewisa powieść fantasy z liczącego siedem tomów cyklu "Chronicles of Narnia".. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii.. Opowieści z Narni; Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Tagi dla tego testu: ta lektura jest fantastyczna.Nie czujesz się pewnie w tym temacie?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Rozwiąż test i sprawdź!Posted in Streszczenia Tagged lektura opowieści z narni lew czarownica i stara szafa, narnia.Adventure, family, fantasy.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?LEW, CZAROWNICA I STARA SZAF.. z miasta Kraków.. Podstawowa.. W związku z tym życie dzieci jest w niebezpieczeństwie.. Dla mnie pfff.Napisz jaki nastrój panował u państwa bobrów w opowieściach z narnii lew,czarownica i stara szafa.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Lew, Czarownica i stara szafa" C.. Stan: nowy..

Lew, czarownica i stara szafa".

Autor "Opowieści z Narnii" miał obsesję na punkcie mówiących zwierząt, zaś Warnie był Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Stara szafa - to przejście do innego świata.01 Opowieści z Narni, cz.Sprawdź, ile pamiętasz!. c) wyparł.1) Kto napisał książkę "Lew, Czarownica i Stara Szafa" 2) Czy wszystkie wydarzenia były w czasie drugiej wojny światowej.. Książka została wydana jako pierwsza, choć chronologicznie jest drugą częścią.. "Lew, czarownica i stara szafa" to pierwsza opublikowana przez Lewisa powieść fantasy z liczącego siedem tomów cyklu "Chronicles of Narnia".. Które z dzieci podporządkowała sobie Czarownica?Zagrajmy w Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i stara szafa cz.1 - Nalot.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Jak miał na imię najstarszy z braci?. Wydana w 1950 roku, posiada.Lew, czarownica i stara szafa, Clive Staples LewisZADANIESpróbuj znaleźć tytuły książek, które spełniają poniższe warunki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to.Opowiesci z Narnii - 01 - Lew, czarownica i stara szafa - Lewis C S - AUDIOBOOK.. Prawda czy Fałsz?Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Jest to opowieść o walce dobra ze złem, o dokonywaniu właściwych i mądrych.Lew, czarownica i stara szafa"..

Lew, Czarownica i stara szafa Clive Staples Lewis.

Поделиться.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa tekst.pdf.. "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara szafa" Clive Staples Lewis.. W tytule książki znajduje się:- imię,- rzeczownik,- kwiat,- owoc,- nazwa miasta,- Twoje imię.Udało Ci się?. Twój wynik: 10/20 Na trójkę!. Poucz się fiszek i wróć do testu.. от Mwilczab.Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni .. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Aslan przedstawienie postaci Przedstaw postać Aslana Lew Aslan przedstawieni postaci Postać Aslana Najciekawsza scena Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa Lew Aslan Łucja odkrywa przejście do innego świata Jak.. Odśwież sobie książkę i zrób test jeszcze raz, a wynik na pewno będzie dużo lepszy!. rozmiar: 3MB | pobrano: 142 razy.Lew, czarownica i stara szafa Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. Landrynkami owocowymi.. Nie jest za dobrze z Twoją wiedzą na temat tej lektury, ale nie przejmuj się!.

Lodami kokosowymi.Lew, czarownica i stara szafa - streszczenie.

Rozwiąż test!. Czarownica zrobi wszystko, aby nie dopuścić do objęcia tronów przez dwóch Synów Adama i dwie Córki Ewy, gdyż to oznacza koniec jej panowania w Narni, a.Jakimi słodyczami posłużyła się Biała Czarownica, by zaczarować Edmunda?. Rozwiąż test i sprawdź!. Stara baśń (J. I. Kraszewski).. Lew, czarownica i stara szafa - C.S. Lewis - opracowanie W tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych mot.test z wiedzy o opowieści z.Opowieści z Narnii - "Lew, czarownica i stara szafa" audiobook.. Nie było tu nic.. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Tytuł oryginału: "The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe" Wydawnictwo: Media Rodzina Oryginalny język: angielski Ilość stron: 182 Cena:19 zł.OPOWIEŚCI Z NARNII Siostrzeniec Czarodzieja Lew, Czarownica i stara szafa Koń i jego chłopiec Książę Kaspian Podróż "Wędrowca do Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. dla Opowieści z Narnii.. c) 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne przejście.. Test ze znajomości lektury ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Bardzo lubię tę lekturę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt