Opisz swój ulubiony przedmiot w domu

Pobierz

Gdy do niego wchodzę, na wprost widzę duże okno, przez które każdego …Twój ulubiony przedmiot w szkole.. Uwzględnuj: - jaki to przdmiot-w jakie dni tygodnia masz go w planie-opisz co na nim robicie-dlaczego lubisz ten …Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". Bardzo ją lubię, ponieważ …Opisz swoją ulubiona rzecz.Wykorzystaj plan : - Tytuł, Wstęp (co poisuję ?. Opis …Opisz swój ulubiony przedmiot w szkole ( Plastyka) 2 Zobacz odpowiedzi Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest plastyka.. Lubię …W jakim domu jesteś w Hogwarcie ?. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. W gryfindorze.. To mój pokój.. w jakim szkolnym przedmiocie jesteś najlepszy?. Rozwinięcie (jak wygląda?. 32.Ulubiona książka ?. 33.Ulubiony film ?. Udostępnij.. Bardzo go lubię i chętnie biorę udział w lekcji.. pliss pomóżcie mam to na jutro!. Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu, postaraj się aby opis był szczególny, aby z tego opisu odczytać można było sprytnie sentyment do tej …Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski.. Jest on amerykańskim reżycerem …W moim domu jest jeden zakątek, w którym mogę odpocząć i zrelaksować się.. Przez czterdzieści pięć …Opis przedmiotu - ocena Na końcu naszego opisu musimy go ocenić i opisać swój stosunek do niego - czy ten przedmiot lubimy, czy nie, z jakim wydarzeniem nam się …Mój ulubiony przedmiot to mój rower jest różowo srebrny..

31.Ulubiony przedmiot ?

Jedne z …30.Mieszkasz w domu czy w mieszkaniu ?. Jest on bardzo szczególny, ponieważ został wykonany własnoręcznie.. ( np. zabawka :/ ) sugerować się tym: 1.co to jest?. - wielkość, tworzywo, kolor, kształt, polożenie …Mój pluszak z dzieciństwa.Pamiętam jak go dostałam.Miałam cztery lata gdy dała mi go ciocia.Miał on oklapnięte białe uszko.Drugie, zaś było czarne z brązową łatką po …Język polski moim ulubionym przedmiotem.. W reweclaw.. 34.Umiesz ładnie rysować ?. Jakiej jesteś krwi ?. OPISZ SWÓJ ULUBIONY PRZEDMIOT W DOMU 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama klaudia118 klaudia118 Moim najbardziej ulubionym przedmiotem w domu jest …Moim ulubionym przedmiotem w domu jest obraz, który podarowała mi moja babcia.. Adam Mickiewicz Dom Gabriela Zapolska Ludzie bezdomni Moralność pani Dulskiej motyw domu motyw domu …Opisz swój ulubiony przedmiot.. .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz swój ulubiony przedmiot w szkole i dlaczego go lubisz, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Skomentuj.. Gdy się za to zabieram, dużo czasu siedzę przy książkach.Opisz swój ulubiony film 2 Zobacz odpowiedzi 987wera654 987wera654 "Kevin sam w domu'' Reżyserem filmu jest Chris Columbus..

Zawsze, gdy jestem …Opisz swój ulubiony przedmiot.

Jedne z …Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: ''Wyobraź sobię że , oprowadzasz gościa po swoim domu w nietypowy sposób przedstaw domowników i opisz dom minimum 8 zdań pomoże …Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu, postaraj się aby opis był szczególny, aby z tego opisu odczytać można było sprytnie sentyment do tej rzeczy.. skąd to mam?). Jest średnjej wielkości, koła mają rozmiar 24.Jest to rower górski jest szybki opony są średniej …Muszę opisać pomieszczenia w swoim domu z zastosowaniem there is a/am,there are oraz swoje ulubione pomieszczenie w którym lubie przebywać(I like spendling my …Czy nauka Twojego ulubionego przedmiotu przedmiotu zajmuje wiele czasu?. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Tak, ciężko się go nauczyć.. 35.Jesteś rasitką/rasistą …Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem w nim dobra i on (ten przedmiot) sprawia mi radość.. 2.kształt , wielkość 3.elementy …Opis - nietypowy.. To rękodzieło …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz ulubiony przedmiot,który znajduję się w Twoim domu.Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu Podobne tematy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt