Test królowa śniegu pdf

Pobierz

Przygotowałam kilkanaście pytań dotyczących lektury.Królowa śniegu pochyliła się nad Ka em i pocałowała go powtórnie, a w te chwili chłopiec zapomniał uż o wszystkim: o rodzicach, domu, babce i Gerdzie.. KRÓLOWA ŚNIEGU DRAFT.. Jeśli jednak chcesz przypomnieć sobie, jak dokładnie wyglądała wyprawa Gerdy do lodowego królestwa i czym zła władczyni przekupiła Kaja, pobierz darmowy ebook Królowa śniegu.Przydałaby się jakaś informacja, z którego roku jest ten film, bo istnieje wiele wersji Królowej śniegu ;p Odpowiedz anonim6 (*.. "Królowa Śniegu" - test.. 0 103 24.Anna Klejzerowicz - Krolowa śniegu (pdf) - plik 'A > Alfabetycznie literatura różna- romanse, rom.hist,powieści, krymi'.. "Królowa Śniegu" to lektura w edukacji wczesnoszkolnej.. Królowa Śniegu - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #królowa Śniegu, #test sprawdzający 10303 x, 2016-01-06 16:11:30KRÓLOWA ŚNIEGU.. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%!KRÓLOWA ŚNIEGU - cały film/ lektor PLKRÓLOWA ŚNIEGU - cały film/ lektor PLKRÓLOWA ŚNIEGU - cały film/ lektor PL Był to wesoły i zawsze pogodny chłopiec, bardzo ciekawy świata.. 2.Królowa śniegu pochyliła się nad Ka em i pocałowała go powtórnie, a w te chwili chłopiec zapomniał uż o wszystkim: o rodzicach, domu, babce i Gerdzie.. Całą jego przyjemnością było dokuczać ludziom, czynić źle, ze wszystkiego się wyśmiewać i każdą rzecz przedstawiać z najgorszej strony.Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu" Preview this quiz on Quizizz..

Czy Twoje serce byłoby skłonne ulec królowej śniegu?

Teraz nie bał się wcale piękne pani, nie wydawała mu się straszna.. I Czarodziejskie zwierciadło Żył sobie niegdyś bardzo złośliwy czarodziej.. Darmowa karta pracy do lektury Królowa Śniegu.. Osadź.. Od tego czasu zobaczyło go już 29 osób, 26 z nich pobrało dokument.. Przekonaj się, czy odezwie się głos rozsądku, a może wspomnienia z przeszłości!. a) Przepowiadało przyszłość b) Zmieniało rzeczy ładne w brzydkie c) Spełniało życzenia 3.Jest to krótki test sprawdzający znajomość baśni H. Ch.. Ale jej wrogiem stała śnieg zakazanej magii stosowany pokrzyżować.. Lubił słuchać różnych opowieści babci, w tym tej o Królowej Śniegu, która przybywała na swych białych saniach każdej zimy.Królowa śniegu.. Pobierz plik pdf.. Opcje.. Wideo.. Andersena pod tytułem "Królowa Śniegu".. Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. W celu uporządkowania i sprawdzenia znajomości tej baśni zrobiłam kartę pracy do druku.. Pewnego wiosennego dnia do oka chłopca dostaje się odłamek roztrzaskanego w przestworzach diabelskiego zwierciadła, co zmienia go w dziecko krnąbrne, złośliwe i okrutne.Bohaterem poniższej charakterystyki jest Kaj, postać występująca w baśni H. Ch.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Jak miały na imię dzieci - główni bohaterowie baśni "Królowa Śniegu"?.

Inne dokumenty: A, Alfabetycznie ...Ebook Królowa śniegu, Hans Christian Andersen.

Opowiadał e , co umie, o akich się uczył kra ach i miastach, ak wybornie liczy na pamięć — a onaQuiz Królowa Śniegu.. PDF Materiały do wydruku.. "Królowa śniegu" została napisana w 1844 roku i na zawsze wpisała się w kanon klasyki baśni.. Użytkownik mek4 wgrał ten materiał 2 lata temu.. Teraz nie bał się wcale piękne pani, nie wydawała mu się straszna.. Pokaż więcej Pokaż mniej .. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Czy Kajowi uda się ustrzec przed negatywnym wpływem filmików nagrywanych przez Królową Śniegu?. KRÓLOWA ŚNIEGU DRAFT.. 82% average .Plik Test sprawdzajacy roz.basni KROLOWA SNIEGU.doc na koncie użytkownika dziewczynka83 • folder lektury • Data dodania: 23 paź 2010Autorem baśni "Królowa Śniegu" jest.. Dołącz do logicznego wojny pomiędzy dobrem i złem.. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu" a) Hans Christian Andersen b) Charles Perrault c) Jacob i Wilhelm Grimm 2.. Motyw.. Co sprawia, że jesteś księżniczką?. Kliknij przycisk .Królowa śniegu to baśń, pokazująca potęgę miłości, która potrafi zwyciężyć nawet w trudnej sytuacji.. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu"?. Hans Christian Andersen to duński autor żyjący w latach , jeden z najpopularniejszych baśniopisarzy..

Królowa śniegu - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Królowa śniegu.

SPRAWDZIAN - "KRÓLOWA ŚNIEGU" Odpowiedz na pytania 1 - 7 pełnymi zdaniami.. Udostępnij Udostępnij wg Justyna94.. Teraz możemy sprawdzić ile nasze dziecko zapamiętało w lektury.. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum .Królowa Śniegu • pliki użytkownika effdeer przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Królowa Śniegu 2.zip, Królowa Śniegu 1.zipvii.. Uwolnić magiczne kamienie, które są jednym z kolorowych kawałków lodu.Klejzerowicz Anna - Królowa Śniegu.pdf mek4.. Transkrypt ( 25 z dostępnych 183 stron) STRONA 3.Rozwiąż test i dowiedz się, dlaczego powinnaś nosić koronę!. 4. ivKrólowa Śniegu wykreślanka.. Proponuję stawianie dwóch punktów za pytania, na które należy odpowiedzieć pełnymi zdaniami, a jeden punkt za zadania 8-11.. Zobacz już teraz!. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu" Królowa Śniegu DRAFT.. by beatawoj.Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli.. Komentarze i opinie (0) Dodaj komentarz.. Polub.. Wymagane logowanie.. Jaką moc miało lustro złego czarownika?. Królowa Śniegu DRAFT.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. Opisuje losy dwójki dzieci - Gerdy i Kaja.. Świat widziany w tym zwierciadle nie był dobry, bowiem skrywało ono wszystkie rzeczy godne pochwały, a wzmacniało rzeczy złe.Królowa śniegu (Książka)..

Królowa śniegu to baśń Hansa Christiana Andersena, której treść zna każde dziecko.

Edytuj elementy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt