Przykładowe pytania do ankiety dla przyjaciół

Pobierz

Tak, ucz ę si ę systematycznie b. Tak, cho ć czasami j ą zaniedbuj ę c.. "Dla każdego cos miłego".Pytania stawiane uczniom mogą odnosić się także do żywionych przez nich uczuć sympatii lub antypatii wobec niektórych kolegów i koleżanek klasowych, uznania lub braku wiary w ich przyja źń, koleżeństwa, solidarności itd.. Gry na imprezę i do picia Ankieta dla nauczycieli dotycząca kontroli nauczycieli w zakresie właściwego i umiejętnego stosowania różnorodnych form i sposobów oddziaływania na wychowanków w celu wyrównywania szans edukacyjnychPrzydatność 55% Agresja - przykładowe dwie anonimowe ankiety.. Nie mówimy tu o partnerze, żonie czy mężu.. Jakich obowiązków domowych najbardziej nie lubi Twój partner?1.. Runda I - rozgrzewka.. Jaki przedmiot lubisz najbardziej .. Jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 5 minut.Zaznacz którąś z odpowiedzi dla pytania ankiety online wymagane Wymaagane zaznaczenie któregoś pola.. Jak masz na imię?. kobieta.. Wszystko to bezpłatnie od Google.Analizując ankiety mogę powiedzieć, że badani najwięcej wysyłają sms-ów.. Czy masz swój ulubiony serial?. 11 - 12 13 - 14 15 - 16 3.Czy kiedykolwiek byłeś w szkole pobity?. Wybierz jeden z wielu pięknych, gotowych motywów lub utwórz własny.. Nie wiem czemu, ale moim zdaniem te pytania są strasznie podobne do tych z kanału Plotek.pl na yt… xD..

Proszę o szczere odpowiedzi na pytania.

Jeśli w pytanie brzmi "Proszę podać swój wiek w latach" proszę wpisać obok pytania odpowiednią liczbę np. 35 jeśli ma Pani 35 lat.Scenariusz z lekcji Kamienie na Szaniec.. 27.Masz kamerkę internetową ?1.. Płeć: *.. Jaki masz telefon?. Jaki film wywarł ostatnio największe wrażenie na Twoim partnerze i dlaczego?. Nie, nie lubi ę si ę uczy ć 7.. Kim dla ciebie jestem?. Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu ?. - praca w grupach.. Co to jest ankieta, wiedzieć, prawdopodobnie wszystko.. Poniżej przedstawiamy przykłady jak należy wypełniać poszczególne pytania w zależności o skali odpowiedzi.. - potrafi wyciągać właściwe wnioski z przeprowadzonej lekcji.. ", ankietowani stwierdzają, iż do swoich koleżanek, kolegów i bliskich sympatii.. Każdy z nas w swoim życiu potrzebuje kogoś bliskiego.. c) Komfort podróżyStres i wypalenie zawodowe u nauczycieli.. Można udzielić jednej odpowiedzi.. Na ile procent mnie lubisz?. 1) Czy ma Pan(i) wolny czas?. Lubisz szkołę?. Ale jest mało prawdopodobne, aby dotyczyło to ankiet VKontakte.Ankieta, którą masz przed sobą, służy do zebrania opinii na temat różnych problemów.. 19.Kolor włosów ?. 26.Lubisz nagrywać odpowiedzi wideo ?. 14.Przykładowe wnioski jakie nasuwają się po podsumowaniu pytań pozytywnych: 1..

2) Analiza wyników ankiety.

Taką osobą .Dzięki możliwości gromadzenia i analizowanie dużej ilości informacji możliwe jest szybkie zbadanie nawet licznych społeczności.. Stwórz taką ankietę.. Na pytanie pierwsze największą liczbę głosów oddano na uczennicę z numerem 11. według uczniów tej klasy właśnie ta osoba nadaje się na organizatora i kierownika wycieczki klasowej.1.. - 14 sierpnia.. Ile masz lat?. Analiza wyników ankiety Pytanie 1: Czy lubisz czytać?Prawda czy Wyzwanie Zagraj teraz Zabawne Prawda czy wyzwanie pytania, które możesz zadać znajomym Prawda czy wyzwanie pytania do znajomych.. Wszyscy biorą się za ręce, prowadzący wyjaśnia zasadę zabawy i ściska lekki dłoń dziecka stojącego prawej strony, "Iskierka" obiega cały krąg wraca do nauczyciela.. O której godzinie często wstajesz?To krótkie,przyjemne badanie, które pozwoli Ci przygotować system motywacyjny dostosowany do oczekiwań danej grupy.. Pytanie bez sensu.. Oto ponad 100 szalenie dobrych Prawda czy wyzwanie pytań do znajomych.. Kreatywna próba odpowiedzenia na te same pytanie jako bohaterowie lektury.Samodzielnie utwórz nową ankietę lub pracuj nad nią razem z innymi osobami w tym samym czasie.. 25.Grasz na jakimś instrumencie ?. Następnie ukaże się nam ekran z listą dostępnych pytań po lewej stronie i miejscem na pytania po prawej stronie..

Zamień nudne nocowanie lub imprezę w szaloną zabawę z przyjaciółmi.

Pytanie bez sensu.. PIERWSZA 1.Kim jesteś?. Jaki jest Twój ulubiony sklep w centrum handlowym?. 23.Kolor ścian w pokoju ?. Czy masz ulubione skarpetki?. Taki paszport, aby wiedzieć, z kim masz do czynienia i jak możesz, w razie czego, znaleźć swojego przyjaciela.50 trudnych i ciekawych pytań do przyjaciela i przyjaciółki.. Jaki jest ulubiony deser mojego partnera?. Dodawanie pytań jest bardzo proste dzięki naszemu edytorowi ankiet online.. Jaki smak lodów lubisz najbardziej?. TAK NIE 5.Czy żądano od ciebie pieniędzy?. Na pytanie:, "Do kogo najczęściej wysyłają sms-y?. chłopcem dziewczyną 2.Ile masz lat?. 18.Do której klasy chodzisz ?. TAK NIE 4.Czy zostałeś w szkole okradziony?. Ile masz wzrostu ?. W przypadku takich pyta ń mamy do czynienia z pomiarem stosunków "przeciągania", czyli sympatii, przyjaźni,kobiet doświadczających przemocy i lepiej zaplanować dla nich pomoc.. Dziękuje.. Są one tworzone w celu poznania nastrojów w tej lub innej zbiorowości lub grupie ludzi.. Niniejsza ankieta ma na celu .. h.Katarzyna Z Ankieta " Formy spędzania wolnego czasu" Drodzy ankietowani!. Masz chłopaka albo dziewczynę?. Możesz podać swój adres domowy i numer telefonu.. Stwórz taką ankietę.. Poniższa ankieta jest anonimowa.. Sądzisz że Twoja rodzina, przyjaciele, koledzy, znajomi którzy z grzeczności wypełnią ankietę znają wiek floty?.

ZablokujZgłoś.Należy wybrać nazwę dla nowej ankiety i kliknąć - "Utwórz ankietę".

• 4 lata temu.. Inne.. Trzy z nich (1,5,13) to pytania zamknięte jednokrotnego wyboru; pięć (2,3,4,11,12) - to pytania zamknięte z możliwością wyboru kilku odpowiedzi; sześć (6,7,8,9,10,14) były pytaniami otwartymi, wymagającymi własnych odpowiedzi uczniów.. 21.Kręcone czy proste włosy ?. Przykładowe pytania do ankiety Poniżej lista wszystkich dostępnych typów pytań: Otwarte - małe, Otwarte - duże, Zamknięte jednokrotnego Zamknięte wielokrotnego wyboru, Zamknięte z odpowiedzią otwartą, Obrazkowe, Ocena - gwiazdki, Ocena - skala, Ocena - serca, Ocena - buźki, Ocena - buźki animowane Macierzowe wielokrotnego i pojedynczego wyboru,Ankieta z przyjaciółmi: pytania i zadania przestań pić; pytaj o życie na innej planecie; weź selfie; rzucić się na niego krzycząc "For the Airborne Forces".c.. Wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrane pytanie z menu po lewej stronie i upuścić po prawej stronie.Nawet jeśli na któreś z moich pytań odpowiesz twierdząco, to powiedz mi skąd tak zwany Kowalski ma wiedzieć kto się częściej rozbija?. Jakość swojego życia oceniłby/łaby Pan/i jako: *.. Odpowiedz.. Temat: "Nie należy spatałaszyć szans, które dostaliśmy do rąk" (A. Kamiński "Kamienie na szaniec").. meżczyzna.. h. bardzo złą.. TAK NIE 6.Czy w Twojej szkole są osoby, które pobierają haracz?Oto pytania dla niej: 1.. Szanowni Państwo!. Kiedy masz urodziny?. Ankieta dotyczy form spędzania wolnego czasu.. - Małgosia.. Analizuj wyniki w Formularzach Google.. Bardzo proszę, abyś odpowiadał/a tak jak myślisz bez względu na to, co mogą powiedzieć inni ludzie, ponieważ każdy ma prawo mieć własne zdanie.17.Imię przyjaciółki ?. 24.Imię pierwszej miłości ?. Przykład 1.. Czy masz jakieś fobie?. Mamy na myśli raczej bliską nam osobę, z którą możemy porozmawiać o wszystkim, razem przeżywać różne wydarzenia, śmiać się, jak i też płakać razem.. 20.Dostałeś/aś dzisiaj jakąś ocenę ?. Ilość wysyłanych, sms-ów jest przeróżna, lecz bardzo często dzieci mieszczą się w liczbie 5-ciu sms-ów dziennie.. a) Nie mam b) Mam w dni powszednie c) Mam podczas weekendu d) Mam podczas świąt 2) O jakiej porze ma Pan(i)wolny czas?Ankieta obejmowała 14 pytań.. Czy lubisz si ę uczy ć ?. 8.Pierwsze pytania do przyjaciół dotyczące ankiety będą zawierały informacje o nazwisku, dacie urodzenia i miejscu zamieszkania przyjaciela.. Anuluj.. "Iskierka przyjaźni"- prowadzący staje z dziećmi kręgu.. Odpowiadam, że nie mam ochoty i nigdzie nie pójdę Mówię, że się zastanowię i dam znać Dla "świętego" spokoju zgadzam się i w ostatniej chwili rezygnuję Zgadzam się i idę ze znajomymi do klubu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt