Kajko i kokosz test wiedzy

Pobierz

Kto był przywódcą zbójcerzy?. Szkoła latania.. brawo!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" 1.. Klasa 4 Polski.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. 3 lata temu.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Część 1.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie .Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Rozwiąż test: Kajko i Kokosz: Szkoła latania: Janusz Christa: Rozwiąż test: Syzyfowe prace: Stefan Żeromski: Rozwiąż test: .. Rozwiąż test: Lektury według autora.. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Test składa się z 12 pytań.. Część 1. brawo!. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. wg Marlenamaciejewska.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Kasztelanowi i jego żonie udaje się uciec dzięki interwencji Kajka, który celnym strzałem z łuku strąca z sufitu .Kajko i Kokosz..

Szkoła latania - test wiedzy.

Szkoła latania, Janusz Christa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" sprawdza, jak dobrze znasz przygody Mary, Dicka i Colina, czyli bohaterów powieści.. Klasa 4 Język polski Kajko i Kokosz.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Janusz Christa.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.Wypracowanie na temat kajko i kokosz.. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. Namawia kasztelana, aby ten spełnił swe największe marzenie i wraz z przybocznymi .Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.. 218.Lektura kajko i kokosz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie według grup.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.SZKOŁA LATANIA.. Dalej.. brawo!. 1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Szkoła Latania.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp..

Wyślij zgłoszenie ...Kajko i Kokosz test wiedzy.

Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Udostępnij.. "Tajemniczy ogród" to piękna powieść dla dzieci, którą warto przeczytać nie tylko do szkołyKajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.. brawo!. Skomentuj.. Małgorzata Wódz.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.. 9.6k rozwiązania.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Klasa 4 Polski.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!TEST.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Kajko i Kokosz - postaci Rysunek z opisami.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"!. JĘZYK POLSKI - KLASA 4B - LEKCJE Z 19 LISTOPADA.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szkoła latania - test wiedzy.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. 1.Co pamiętasz z lektur szkolnych?. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych..

fot.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.

18 stycznia 2021 01:59 Zaktualizowane.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Wybierz poprawną odpowiedź.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Krystyna Janusz.. pytanie 1 z 15.10 Questions Show answers.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. 127 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Zrób nasz quiz, by się przekonać, ile pamiętasz z tej lektury szkolnej.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Szkoła latania - test wiedzy.. Katarzyna Pietrzok.. Quiz w Poczekalni.. Test składa się z 15 pytań.. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. Quiz dla wszystkich, którzy kochają książki!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz Szkoła latania.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone..

Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.

Szkoła latania.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt