Przysięga odcinek 475 streszczenie

Pobierz

Emir wciąż wspomina ukochaną.. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.Przysięga - opis 475 odc Emir wielkim wysiłkiem gubi pościg, tymczasem Songul zarzuca Melike, że nie poradziła sobie przy dziecku.. Kemal jest w szoku, kiedy widzi wyniki badań DNA.. W najnowszym epizodzie Reyhan cierpi w samotności.. 12.03.2021 r.] "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. Narin namawia go, by odnaleźli prawdziwych rodziców dziewczynki.. Songul ma pretensje do Melike, która nie umiała uspokoić dziecka.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. serial przysięga nowe odcinki.. Feride jest zdecydowana, by jak najszybciej zgłosić się .Przysięga odcinek 475: Kumru w kaftanie bezpieczeństwa!. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Odsuwa się od żony.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcejObiecuję, że będzie tak, jak tego zechcesz".. Lichwiarz kieruje wzrok na swojego człowieka i szepcze: "Zajmij się nim".. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 września 2021Turkweb.pl 497: Kemal podnosi się gwałtownie na równe nogi.Streszczenie odcinków, mecze na żywo.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Feride odwiedza .Odcinek 475.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. - "Obiecuję, że go odeślę".. [Streszczenie + Zdjęcia] 30 sierpnia 2021 Turkweb.pl..

Przysięga odcinek 475.

telenowela Turcja 2019-2020, 50 min "Przysięga" to kolejna z tureckich produkcji telewizyjnych, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród polskich widzów.. 475 streszczenie szczegółowe.. 475: "Dokąd jedziemy?". Emir załatwia pracę Feride!. Kumru pomimo zamknięcia w psychiatryku, sprytem dzwoni do swojej matki.Odcinek 497.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła badania po kryjomu.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Sprawdź, co wydarzy się w 370. odcinku.. Songul ma pretensje do Melike, która nie umiała uspokoić dziecka.Przysięga odcinek 475: Kumru w kaftanie bezpieczeństwa!. Odzyska ukochaną?Przysięga - ile odcinków?Gdzie zobaczyć?. Feride zamierza jak najszybciej zgłosić się na policję.. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Ten wyciąga zza paska pistolet….. Narin wie, kto jest ojcem Masal.. Kumru, mimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym, udaje się zadzwonić do matki.. "Odwieź mnie na policję.Przysięga - odcinek 475.. "Posłuchaj, nie waż się wykonać złego uchu" - ostrzega lichwiarz i telefonuje do swojego człowieka .odc.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Chce si.Przysięga, odc.. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.. Kemal i Narin szykują się do wyjazdu..

Przysięga, odcinek 370.

Serial Przysięga 484 wyemitowany zostanie w czwartek 23 września 2021 roku o godzinie 16:05 w telewizji TVP1.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Kumru, mimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym, udaje się zadzwonić do matki.. Streszczenie 475. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru kontaktuje się z matką, a jej siostra odbywa nieprzyjemną rozmowę z ordynatorem.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Przysięga 497 streszczenie odcinka.. NOWE Przysięga - to wydarzy się po weekendzie.. Kemal wpada w panikę [1.10.21] "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. Co dalej z ojcostwem Emira?. "Przysięga", odcinek 479: Streszczenie epizodu Streszczenie 479. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal spędza z Narin romantyczne chwile na wsi.Przysięga streszczenie po polsku.. Feride chce oddać się w ręce policji!. Uważa, że nie miała prawa tego robić, bo Masal, bez względu na wszystko, jest jego córką.. Czy Narin wybaczy matce?. 499 Ciotka Emine postanawia odmienić życie Feride.. Odsuwa się od żony.Przysięga odc.. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła je po kryjomu.. W 373. odcinku "Przysięgi" dowiemy się, jak Emirowi idzie sprawowanie opieki nad dzieckiem.Streszczenie 170. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej..

"Przysięga" odcinek 373.

Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy .Przysięga odcinek 497: Kemal nie akceptuje prawdy!. Uważa, że nie miała prawa tego robić, bo Masal, bez względu na wszystko, jest jego córką.. "Nie, proszę" - odzywa się Feride, ściągając ze swoich ust dłoń zbira.. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.. ROZWIŃ.. Feride chce oddać się w ręce policji!. 148 obejrzeć można w czwartek w TVP 1 lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.. Główna bohaterka telenoweli to grana przez piękną Özge Yagiz Reyhan - skromna dziewczyna, która zostaje zmuszona do małżeństwa z obcym .. "Do bezpiecznego miejsca" - odpowiada siedzący za kierownicą Emir.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. Talaz wydzwania do Sungul, ale kobieta go ignoruje.. Czas trwania: 42min.. "Do bezpiecznego miejsca" - odpowiada siedzący za kierownicą Emir.. Emir znajduje list Feride i dociera do niego, że popełnił błąd.. Online odcinek można obejrzeć w porze emisji w TV na WP Pilot.Przysięga odcinek 470: Songul zleca Talazowi śledzenie Cavidan!. Serial "Przysięga" emitowany jest codziennie w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku) o godzinie 16:00 na antenie TVP 1, po emisji serię możemy nadrabiać także za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, który będzie można zobaczyć zupełnie za darmo..

Przysięga 484 odcinek po polsku.

Z kolei Emirowi udaje .Przysięga odcinek 475: Kumru w kaftanie bezpieczeństwa!. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Streszczenie.. Feride chce oddać się w ręce policji.Opis (streszczenie): (N) Odc.. Kemal jest w szoku, kiedy widzi wyniki badań DNA.. Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride w tajemnicy przed nią.. Narin jest zrozpaczona.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 493, 494, 495, 496 i kolejnych.. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Serial cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów.przysięga streszczenie odcinków.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga odcinek 485.. "Odwieź mnie na policję.Przysięga - odcinek 475 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. [Streszczenie + Zdjęcia] 23 sierpnia 2021Turkweb.pl 470: Songul spotyka się z Talazem w parku.Przysięga nowe odcinki streszczenie.. Kemal boi się, że straci Masal.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany.. Streszczenie odcinka.. 484 streszczenie szczegółowe.. [Streszczenie + Zdjęcia] 30 sierpnia 2021Turkweb.pl 475: "Dokąd jedziemy?". Przysięga odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt