Patrycja znaczenie imienia wikipedia

Pobierz

14 czerwca 2021 5 listopada 2021 .Znaczenie imienia Paulina Paulina jest osobą ambitną, która z łatwością chłonie wiedzę.. Potrafi z łatwością współpracować z innymi ludźmi, jest komunikatywna.. KocPatrycjusz — imię męskie pochodzenia łacińskiego.. Rodzina i miłość Wierny i oddany, chociaż czasem dość szorstki, posiada jednak serce pełne miłości i czułości.. Mimo to Patrycja nie ulega wpływom i umie wybrnąć z każdej sytuacji.Patrycja ( język polski) wymowa: IPA : [paˈtrɨʦ̑ʲja], AS : [patrycʹi ̯a], zjawiska fonetyczne: zmięk.. Patricia Patrycja jest imieniem pochodzenia łacińskiego.. Znaczenie: Definicja: Pseudonimy: Inne języki : Jak wymówić?. Ponadto jest to bardzo kreatywna i twórcza .Znaczenie imion.. Jakie imię powinna mieć dziewczyna odpowiednia dla Ciebie?. Jest to typowa matrona polska, kocha swoją rodzinę, dom i dzieci.. Dużo czasu poświęca sprawom społecznym i patriotycznym.. W Polsce imię to stało się bardzo popularne w latach 90.. Jego obocznymi wariantami są Patrycy i Patryk, a żeńskim odpowiednikiem - Patrycja .. Święta Patrycja z Neapolu jest patronką pielgrzymów.. Ten upór często staje się źródłem konfliktów i niepowodzeń.. składnia: kolokacje:Jest osobą lojalną w stosunku do przełożonych, mimo iż ceni samodzielność.. Często jej wykształcenie jest ponadprzeciętne, gdyż upór i pracowitość to główne cechy jej charakteru, a swój potencjał intelektualny potrafi odpowiednio wykorzystać..

Patrycja znaczenie imienia.

Wywodzi się od słowa patricius oznaczającego "szlachetnie urodzony, patrycjuszowski".. Zgodność z nazwiskiem: Zgodność z imionami: Lista nazwisk mających imię .. Lista nazw Patrycja w różnych krajach na świecie.. Ma wiele talentów, jest uparta, towarzyska,.Podobne imię dla imienia Patrycja.. P. PatrycjaPATRYCJA Pochodzenie: Pochodzenie: łacińskie Znaczenie imienia: od imienia Patryk lub Patrycjusz Liczba dla imienia: 3 Znak zodiaku: Wodnik Planeta: Merkury Imieniny obchodzi: 28 Sierpnia Patrycja to żeński odpowiednik imion Patrycy, Patrycjusz albo Patryk, które znaczą po łacinie "patrycjusz", czyli "człowiek szlachetnie urodzony".. Co oznacza imie Patrycja?. Patrycjusz imieniny obchodzi 16 marca, 17 marca, 28 kwietnia, 4 lipca i 24 sierpnia.. Zdradź jak masz na imię, a powiem Ci jaka jesteś "P" .. Zdradź jak masz na imię, a powiem Ci jaka jesteś "K" cz. 1.. Imieniny: Kiedy je .Patrycja, wychowana po katolicku, dobrze znała Modlitwę Pańską.. Potrzebuje publiczności.. Jest śmiała, żywiołowa i z uporem maniaka broni swoich racji.. Patrycja w innych językach W języku angielskim Patrycja występuje jako Patricia, Pattie, Pat, w niemieckim jest to Patrizia, zaś w języku rosyjskim Patrikija.znaczenie imienia Patrycja Archive.. /i znaczenia: rzeczownik, rodzaj żeński, nazwa własna (1.1) imię żeńskie; zob..

Znaczenie imienia Patrycja.

Swoje dzieci wychowuje na dobrych obywateli, kochających ojczyznę.. Patrycja to żeński odpowiednik męskich imion Patrycy, Patrycjusz albo Patryk, które znaczą po łacinie patrycjusz, czyli człowiek szlachetnie urodzony.. Trójka w imieniu znaczy też, że Patrycje skore są do podróży i poznawania świata - w czym na pewno im sprzyja ich święta patronka z Neapolu.Znaczenie i charakterystyka imienia: Patrycja to kobieta hojnie obdarzona przez życie przywilejami.. Każdy człowiek na Ziemi ma jakieś imię.Mnogość imion jest niezliczona ale na pewno towarzyszy ono każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie przez całe jego czy jej życie - poczynając od momentu nadania imienia chwilę po urodzeniu .Co oznacza imię Patrycja?. Wybór imienia dla Twojego dziecka; Zobacz także.. W całej populacji Polek Patrycja zajmowała w 2017 r. 41.Znaczenie imienia Patrycja Patrycja jest zaborczą ekstrawertyczką.. Oznacza osobę szlachetnie urodzoną.. Oznacza "szlachetnie urodzona, patrycjuszowska".. Znaczenie imienia, pochodzenia, zgodności imienia Patrycja.. Według astrologów Patrycje są energiczne, śmiałe iZnaczenie imienia Patrycja Patrycja to kobieta, której w życiu bardzo sprzyja los.. Zdrada w związku - czy to zawsze coś złego?. 例えば, パトリシア は両親 .Strona internetowa "znaczenia imion" powstała po to by dostarczyć istotnych informacji nt. Twojego imienia..

Karuzela z Mątwami; ... znaczenie imienia Patrycja.

Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Patrycja w 2017 r. zajmowała 58. miejsce w grupie imion żeńskich.. Obecnie nosi je 144 312 Polek w 2001 r. - 121 550 .. Szlachetna, pobłażliwa, małomówna.. Znane osoby noszące imię Patrycjusz :Patryk jest to imię, które pochodzi od łacińskiego słowa patricius, co oznacza patrycjuszowski, szlachecki, szlachetnie urodzony.. Na przykład Patrycja, zaniedbywana przez oboje rodziców, uważała, że jest "bezwartościowa i niegodna miłości".. To imię w innych językach, warianty pisowni i wymowy, warianty kobiet i mężczyzn .ang.. Patricia, franc.. Obecnie na tej stronie przedstawione są odpowiedniki imion w 12 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, fińskim, rosyjskim, polskim, ukraińskim, niektóre także po łacinie i po arabsku .Znaczenie imienia: Patrycja Imię Patrycja wywodzi się z łaciny, gdzie słowo "patrycjusz" oznacza "szlachetnie urodzonego".. Patrycja jest osobą śmiałą, energiczną i pełną inicjatywy, łatwo zaskarbiającą sobie względy i przyjaźń innych ludzi.. Liczbą imienia Patrycja jest trójka, co oznacza, że typowa Patrycja jest osobą śmiałą, energiczną i pełną inicjatywy.. Wszystkie usługi online..

Patrycja znaczenie imienia Patrycja definicja pierwszego imienia.

Patrycja - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, żeński odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.. Zbudowałem ją w taki sposób abyś mógł szybko dotrzeć do poszukiwanych danych odnośnie znaczenia imion Twoich oraz bliskich Ci osób.. Każde "imię" wbrew pozorom posiada swoje korzenie, na przestrzeni dziejów ewoluowało do swojej ostatecznej formy jaką dzisiaj prezentuje.. W naszej księdze imion poznasz ukryte znaczenia imion, które Cię interesują.. Patrycja świętuje imieniny 20 i 13 marca, 9 lipca, 25 i 28 sierpnia.. Patryk jest wymagający w sprawach sercowych i tradycyjnie podchodzi do kwestii związku.Patrycja: Imię Patrycja.. Święta o tym imieniu, św.Patrycja.. Jest subtelna, zasadna i konserwatywna.Jul 29, 2021znaczenia: rzeczownik, nazwa własna (1.1) imię żeńskie Patrycja odmiana: przykłady: składnia: kolokacje: synonimy: (1.1)zdrobn.. Patrick związki frazeologiczne: etymologia: łac. patrician uwagi:Strona ogólnie nie prezentuje niedawnych zapożyczeń z jednego języka do innego ani zwykłych transliteracji.. Dodatkowo, jest piękna nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie.. » Zwyczaje i przesądy, czyli .Znaczenie imienia Patrycja - Jest osoba śmiała, energiczna i pełna inicjatywy, łatwo zaskarbiająca sobie względy i przyjaźń innych ludzi.. Umiarkowanie namiętna, ale czuła i tkliwa.. Zwykle ma jakieśhobby; jest samodzielna i niezależna.. Robi wszystko, by ją zauważono..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt