Argumenty do obejrzenia spektaklu

Pobierz

Spektakl udostępniamy dla dzieci w ramach Ferii Zimowych on-line z GCKSTiR w Bojanowie ;) Miłego.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu Teatru Formy PARRA - Pastorałka 2020 :).. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem .Już w najbliższą niedziele zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego spektaklu "Szac" w formie online.. Zapraszamy Was do obejrzenia nowego projektu #ustrzyckidomkulturynaświętaWięc, przyjdźcie do teatru, aby zobaczyć cyrk z Pchłą Szachrajką w roli głównej - zachęca do obejrzenia spektaklu reżyser Cezary Żołyński.. W ramach naszej akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was do uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych bez wychodzenia z domu!Zapraszamy do obejrzenia fragmentu dotychczas niepublikowanego spektaklu, który odniósł wielki sukces na Festiwalu w Edynburgu w 1972 roku.. Kabaret filozoficzny" w reżyserii Artura Barona Więcka.. Prowadzone z księdzem dysputy ujawniają wyjątkowe filozoficzne zacięcie górali.Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 26 grudnia od godz. 17.00 do obejrzenia spektaklu "Dziadek do Orzechów".. Listopadowy repertuar - z festiwalami, spektaklami na żywo i tymi, które .W ramach naszej akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was 6 grudnia do obejrzenia Mikołajkowego spektaklu ELFY TRZY..

Na końcu spektaklu zagrzmiały zasłużone gromkie brawa dla aktorów.

W roli Józefa K. wystąpił Jacek Mąka.. "Pasja" spektakl taneczno - muzyczny Premiera odbyła się 12 kwietnia 2006r.. "Kopciuszek" fot. facebook.com Teatr PłockiNapisz rozprawkę na temat: "Zawsze można naprawić swoje błędy i odkupić winy".. [WIDEO] Kultura 22.12.2020 o 10:13 Komentarzy: Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 26 grudnia od godz. 17 do obejrzenia spektaklu on-line pod tytułem "Dziadek do Orzechów".Na podstawie wskazanego wyżej rozporządzenia, zobowiązani jesteśmy do poinformowania wszystkich odwiedzających nasze strony o przetwarzaniu ich danych osobowych.. Przedstawienie odbędzie się 4 kwietnia 1999 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Mielnie o godzinie 20.. Tym razem będzie to nagranie przedstawienia "Proces" Franza Kafki.. Nagranie będzie dostępne na naszym kanale na YouTube w terminie 29 listopada 2020 od godziny 18:00 do 6 grudnia 2020 do .Zapraszamy do udziału w Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej online.. Tematem spektaklu są niezwykłe dokonania grupy polskich dyplomatów z placówki w Bernie w czasie II wojny światowej, których działania przyczyniły się do ocalenia kilku tysięcy Żydów z terenów Niemiec i krajów okupowanych.Reakcja publiczności była zaskakująca - nikt nie rozmawiał..

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu "Paszporty życia" zrealizowanego przez Fundacja Hatikva.

2021-01-20 11:41:35; Rozprawka z pana tadeusza?. organizator: dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie .Koronawirus znów zamknął polskie teatry.. Dziennikarz John Barber nazwał go wówczas "najmniej opisywanym , ale najbardziej komentowanym wydarzeniem tego festiwalu".Wpuść OPERĘ i BALET do domu!. "Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu Prorok, który został zarejestrowany 7 listopada 2020 roku w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.. Mieliśmy się z Wami spotkać na żywo, jednak jak wiemy sytuacja pandemiczna uniemożliwiła nam to.. 2021-01-10 Ferie Zimowe Online - spektakl "DZIADEK DO ORZECHÓW" W ramach Ferii Zimowych Online zapraszamy do obejrzenia spektaklu "Dziadek do Orzechów", który został nagrany w sali widowiskowej MOKiS.. 2021-01-08 Podsumowanie akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTAZAPROSZENIE Niniejszym mam zaszczyt zaprosić Pana Wójta Jana Kowalskiego na inscenizację lektury szkolnej Juliusza Słowackiego "Balladyna" przygotowaną przez zespół teatralny "Mak".. Teatr Wielki Teatr Wielki Opera Narodowa proponuje wydarzenie "Wpuść Operę i Balet do domu..

wZapraszamy do obejrzenia spektaklu komediowego "Atak Klaunów" na naszym kanale na YouTubie.

Nagranie spektaklu będzie dostępne od 4 grudnia (od godziny 19) do 7 grudnia (do godziny 9) na kanale YouTube Teatru Dramatycznego w Płocku .W sobotę, z okazji Dnia Teatru Publicznego, płoccy aktorzy udostępnili swojej widowni do obejrzenia nagranie spektaklu "Dwa teatry".. Film będzie dostępny tylko do najbliższej soboty.. Sztuka mi się podobała, zachęcam do obejrzenia tego spektaklu.Sprawozdanie ze spektaklu ("Opowieść wigilijna") praktycznie każdemu.. Oczywiście były osoby, które przez całą inscenizację nudziły się, a także takie, które z zapartym tchem śledziły akcję.. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line pt. "Dziadek do Orzechów", który zarejestrowani w oleśnickiej sali widowiskowej.. Następnego dnia odbędzie się spotkanie online z twórcami.. Teraz nie tylko po wyciągnięte z odmętów archiwów spektakle sprzed lat, ale i po premiery.. na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca Autorzy spektaklu: - scenariusz, choreografia, reżyseria - Elżbieta Pańtak i Grzegorz Pańtak, - kompozytor, opracowanie orkiestrowe i dźwięki…Napisz zaproszenie na szkolny spektakl,,Antygona", w którym zachęcisz widzów do jego obejrzenia.. Pełna barwnych przygód opowieść o chłopcu, który uciekł ze szkoły do świata własnej wyobraźni.Tam znajdziecie link do spektaklu, który możecie obejrzeć rodzinnie w domu w podanych godzinach..

Po inscenizacji odbędzie się bankiet.Burmistrz i MOKiS zapraszają do obejrzenia spektaklu on-line!

Praca powinna liczyć około 200 słów.. O tym, że można się na nie wybrać bez wychodzenia z domu przekonują najważniejsze instytucje w kraju.. Jedynie 27 zł dla całej rodziny!. Spektakl ukazuje jeden dzień z życia Księdza - Jegomościa Autora - podzielony między spotkania z mieszkańcami okolicznych wiosek.. W odpowiedzi odwołaj się do losów znanych Ci bohaterów literackich.. O IGNASIU, KTÓRY NIE LUBIŁ SZKOŁY - to emocjonująca bajka o Wielkich Wagarach!. W rolę Cześnika Raptusiewicza wcielił się Janusz Gajos, a Rejenta Milczka - Andrzej Seweryn.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu lalkowego online "O Ignasiu, który nie lubił szkoły".. * jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli.. Tym razem "przyjdźcie" do teatru online.. Sądzę, że aktorzy świetnie odegrali swoje role.. (na środku) Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia spektaklu teatralnego "Romeo i Julia", dnia 20 lutego 2009 r. (lub inna data), o godz. 12:00 w Teatrze Narodowym w Warszawie.. Stęsknieni sztuki ponownie wracamy do sieci.. 2010-02-22 21:40:32 Twoja klasa przygotowała spektakl teatralny .. "Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo .Link do spektaklu dostępny będzie w poniedziałek na stronie internetowej Teatru Dramatycznego w Płocku.. "Kopciuszka" będzie można obejrzeć od 11 stycznia (godz. 9.00) do 17 stycznia (godz. 20.00).. Płoccy aktorzy zapraszają do obejrzenia nagrania spektaklu "Proces" Franza Kafki w reżyserii Marka Mokrowieckiego wystawionego w 2014 roku.. 2021-01-20 11:18:29Zaproszenie!. Twórcą muzyki jest Wojciech Kilar, kompozytor utworów do filmów nie tylko polskich, ale także zagranicznych.. 16 maja z okazji Dnia Teatru Publicznego płoccy aktorzy udostępnili na tydzień nagranie spektaklu "Dwa teatry" Jerzego Szaniawskiego w .MOKiS zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line Kultura 9.01 o 07:12 Komentarzy: Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line pod tytułem "O Ignasiu, który nie lubił szkoły"Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na kolejny spektakl, który będzie można obejrzeć online.. "-w ramach, którego będzie można obejrzeć przedstawienia zrealizowane w ramach ubiegłorocznego Roku Moniuszki, m.in. "Straszny Dwór"; "Halkę".Dostojewski na kliknięcie Dostojewski na kliknięcie Teatr Bagatela zaprasza na .. 2011-04-11 16:20:50Nagranie transmisji będzie dostępne do obejrzenia od godziny 21 do godziny 24 dnia następnego.. Mogliśmy oglądać wspaniałe kreacje aktorów - m. in..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt