Najtrudniejszy test wiedzy o harrym potterze

Pobierz

Udostępnij.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Anna2892 - Co wiesz o świecie Harry'ego Pottera.. Zolax1 - Harry Potter i książe półkrwi.. Nolus 6 lat temu 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 16 Skomentuj 49 Super!. Wydra Fretka KotSpróbuj rozwiązać najtrudniejszy quiz z wiedzy o Harrym Potterze!. Facebook Twitter Google + Pinterest.Filmy z cyklu "Harry Potter" znają niemal wszyscy.. Bratnia_Dusza.. Wziął go z domu Potterów.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pani Figg była.. czarownicą półkrwi.. Udostępnij.. Rozpocznij test Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 4.100 pytań o Harrym Potterze Memories.. 1 rok temu 67 359Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 79 Skomentuj 67 Super!. Ponieważ Czarna Różdżka nie nie słuchała w tamtym momencie Voldemorta.. Sprawdź, czy potrafisz .Test wiedzy o Harrym Potterze z wszystkich części powieści - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Podaj 5 literę nazwy rzeczy,która została zabrana jej właścicielowi podczas 1 lekcji latania.Najtrudniejszy Quiz na świecie o Harrym Potterze#.. Rozpocznij test Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Najtrudniejszy test wiedzy o "Harrym Potterze"!

Zaraziłem cię tym .. "?Harry Potter Miło ść Podróże .. najtrudniejszy test wiedzy swiata!. "Harry Potter i kamień filozoficzny" to pierwsza część przygód Harry'ego Pottera.. Jeśli do nich należysz, rozwiążesz ten quiz na 100%.Nov 14, 2020a) James b) Severus c) Syriusz d) Albus 2) Z kim przyjaźnił się Harry Potter?. Skomentuj.. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Harry Potter Miło .. Najtrudniejszy Quiz o Harrym Potterze.. Jak Gilderoy Lockhart nazwał sławę w zdaniu "Dałem ci posmakować sławy, co , Harry?. Od kogo Hagrid pożyczył latający motor?. Dostajesz O z testu na eliksirach, co robisz?. Możesz się nazywać prawdziwym fanem?. [QUIZ] (źródło: pottermore.com, jkrowling.com) Kliknij, aby ocenić ten post!. Książki i filmy uwielbiają miliony osób na całym świecie.. Feniska 5 lat temu 255 82Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 160 Skomentuj 255 Super!. Poziom HARD!. Brakuje odpowiedzi.. Ponieważ Harry był Nieśmiertelny.. Udostępnij.. szybko chowam test do plecaka, lepiej żeby nikt go nie widział .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Kto rozwiąże test o Harrym Potterze ?. Od Syriusza.. Dodaj do ulubionych.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Jak nazywała się ropucha Nevila?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Był to motor jakiegoś mugola.. Ponieważ zaklęcie odbiło się od drzewa i trafiło Voldemorta..

Przewiń- Quizy Test wiedzy o Harrym Potterze.

Był to jego motor.. Test-Harry Potter 1-7.. Test wiedzy o Harrym Potterze z wszystkich części powieści.Ch3mical - Harry Potter co o nim wiesz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. "hehe, normalka" to jakieś nieporozumienie, rozmawiam o tym z nauczycielem.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Jul 31, 2020Najtrudniejszy test na temat Harrego Pottera - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNajtrudniejszy test o Harrym Potterze.. justyyna1 - Transmutacja - SMHP - poziom pierwszy - animizacja.. 347 Obserwuj autora.. kocham go!. Szkoła - zapytaj eksperta (1487) Szkoła - zapytaj eksperta (1487) Wszystkie (1487) Język angielski (805) Język polski (348) Matematyka .. [Całkowite: 0 Średnia: 0] Najnowsze quiz harrypotter snape.. Ten test będą mieli odwagę rozwiązać tylko najwięksi fani Harry`ego Pottera.. justyyna1 - Test z całego półrocza dla uczniów SMHP !. Skomentuj.. Ilość pytań: 9 Rozwiązywany: 4052 razy.. a) Remus Lupin b) Syriusz Black c) Albus Dumbledore d) Artur Weasley 4) Jaki kształt przypominała .Zobacz również inny quiz o Harrym Potterze: Rozpoznaj magiczne przedmioty ze świata Harry'ego Potter'a!. Od zaklęć po duchy, od mikstur do profesorów, od różdżek po miotły - odkryj ile wiesz i szczyć się swoją wiedzą na temat.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Odgadnij hasło: J. Ż.Test Twojej wiedzy o Harrym Potterze!

Jak na imię miała matka Księcia Półkrwi?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. SlugaCzarnegoPana 6 lat temu 84 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 123 Skomentuj 170 Super!. Quiz w Poczekalni.. Pytania .. W kolejnych ekranizacjach powieści padały cytaty, które nieodłącznie kojarzą się z tymi produkcjami.. Rozwiaz ten test,a napewno nie pozalujesz!. Jaki kształt przybrał bogim, gdy stanął przed nim Seamus Finnigan?. Brakuje odpowiedzi.. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania?. bardzo go lubię, dobry z niego przyjaciel.. Sprawdź się!Najtrudniejszy test o Harrym Potterze,tylko dla Potterheadów!#3.. a) Z Draco Malfoyem b) Z Georgem i Fredem Weasleyami c) Z Cedrikiem Diggorym d) Z Ronem Wealeyem i Hermioną Granger 3) Kim był ojciec chrzestny Harrego Pottera?. Co Harry zniszczył jako 2,podczas wybierania różdżki w sklepie Olivandera?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt