Podróż moich marzeń opowiadanie

Pobierz

Na Ziemi jest wiele pięknych miejsc.. Kiedy chodziłem do szkoły podstawowej ,w mojej głowie zakwitły marzenia wyjazdu do najbardziej odległej dla mnie części świata leżącej na drugiej półkuli, gdzie wszystko stoi do góry nogami, gdzie jak u nas jest dzień, to tam jest noc, a jak u nas jest zima, to tam jest lato.Podróż moich marzeń - praca plastyczno-literacka.. Najpierw pojechałam do Ameryki.. Pragnęłam zwiedzać słynne zabytki i zakątki świata, lecz wiedziałam, że nigdy to marzenie się nie spełni.. Dlaczego?Scenariusz zajęć z dnia otwartego dla rodziców Prowadzące: Grażyna Romanowska i Ilona Witkowska Temat zajęć: Wyspa moich marzeń.. Planuję swą podróż biorąc przykłady z wzorowych postaci literackich, wcześniej bajkowych.. Cel ogólny: Kształtowanie postawy twórczej poprzez: • Improwizacje ruchowe do melodii • Stosowanie płynności słownej • Stosowanie płynności pojęciowej • Wymyślanie oryginalnych przymiotników danego przedmiotu • Rozwijanie giętkości myślenia.Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. Zaczęły się nasze przygotowania do tej szalonej wyprawy.. Jednak ja marzę, aby pojechać do Paryża.. Treść.. Tym samym miały zapoczątkować się nasze najlepsze wakacje w życiu.Pomożecie?.

Podróż moich marzeń.

pomóżcie.nie mam natchnienia 2010-09-22 11:08:40Napisz opowiadanie na temat: Podróż która była spełnieniem moich marzeń.. Znajduje się w niej dużo zabytków.Bardzo chciałabym podziwiać widoki tego miasta z najwyższej budowli Paryża czyli wieży Eiffla.Napisz opowiadanie na temat Podróż Moich Marzeń ( Ja wybrałam Paryż ) Opisz o zabytkach , Modzie , Kuchnii, Kulturze, o Wierzy Eiffla :PP I tym podobne :D proszę !. szczególnie interesowałam się Ameryką Północną.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży moich marzeń po tym kontynencie.Właściwie nie byłaby to jedna podróż,lecz wiele.Tak czy inaczej nie można by zobaczyć wszystkiego.Chciałabym więc,przede wszystkim .Napisz opowiadanie pt,,Podróż moich marzeń" niech ta podróż będzie do Azji.. Od nich uczyłam się wybierać drogę, która pozwoliła spełnić moje marzenia.Napisz podróż moich marzeń opowiadanie z elementami opisu obojętna opowiadanie może być 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama ConfusedDreamer ConfusedDreamer Opis: Moim marzeniem jest zwiedzić Rzym.. Zawsze czegoś pragnęłam i tak postępowałam, żeby je zrealizować.. 2011-03-03 14:19:54; Jak powinna wyglądać szkoła moich marzeń?. Od nich uczyłam się wybierać drogę,.. poleca 82 %.. 2010 .Wielka podróż małej Gai (fragment opowiadania z elementami opisu) Gdy byłam mała, uważałam, że świat jest niezmienny, znany i bezpieczny..

2009-04-06 18:49:06; Chłopak moich marzeń.

Z góry dziękuję za pomoc!. Odpowiedzi (2) Re: opowiadanie twurcze podróż z moich marzeń .Dzieliło mnie od niej osiemdziesiąt pięć kilometrów.. czy wręcz drapacze chmur, w czasach moich nowych znajomych domy budowane były wgłąb ziemi, gdzie było chłodniej, niż nad .. Tylko to czeka na te dzieci, nie miałam wyboru, musiałam poszukać miejsca gdzie byłoby nam lepiej.. Planuję swą podróż biorąc przykłady z wzorowych postaci literackich, wcześniej bajkowych.. Marzenia nieodłącznie towarzyszą mi od najmłodszych lat.. Uczą nas, że to dobra i pożyteczna książka, a mnie się ona nie podoba.. Po kilkunastu latach na 25 urodziny dostałam bilet w podróż.Podróż moich marzeń.. Podróż moich marzeń.. Historia mojej rodziny - praca plastyczno-literacka.. Każda sierota trafiała na farmę Emo.. Niezwykła pamiątka rodzinna - opis.. szczególnie interesowałam się Ameryką.. poleca 82 %.Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. Ja swoje marzenia kreślę w głowie już w drodze powrotnej do domu, a perspektywa ich planowania i realizacji bardzo pomaga w przystosowaniu się do rzeczywistości po powrocie z podróży.Podróż Moich Marzeń W końcu roku 2011odbyłem podróż, na którą czekałem od dzieciństwa..

2012-03-08 16:53:04; Chłopak moich marzeń.

Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. Chciałbym się przenieść w przeszłość.. Opowiedz o swoich przygodach i przeżyciach w wybranej epoce historycznej.. szczególnie interesowałam się Ameryką Północną.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży moich .Podróż moich marzeń.. To właśnie na wspomnieniach bazujemy planując kolejne podróże.. Moją wymarzoną podróżą byłą podróż dookoła świata.. Musi być długo (ok. 2 kartki a4), oraz ładna treść.. Marzenia nieodłącznie towarzyszą mi od najmłodszych lat.. 2011-03-03 14:19:54; opowiadanie szkoła moich marzeń 2013-08-06 21:05:24; Chłopak moich marzeń!. szczególnie interesowałam się Ameryką Północną.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży moich marzeń po tym kontynencie.Właśniwie nie byłaby to jedna podróż,lecz wiele.Tak czy inaczej nie mozna by zobaczyć wszystkiego.Chciałabym więc,przede wszystkim .Muzeum Prado w Madrycie : Znajdują się w nim najpiękniejsze a niekiedy najważniejsze z dzieł artystów takich jak Velázquez, Goya, El Greco, Rubens, Tycjan, Rafael Santi, Hieronim Bosch, Hans Memling a także wielu innych reprezentujących renesansowe malarstwo hiszpańskie, włoskie,Dom moich marzeń - praca pomóżcie 2009-03-22 13:48:09; Chłopak moich marzeń 2009-04-17 14:33:33; Pomożecie?.

Z góry dziękuję za pomoc!Podróż moich marzeń.

Co ciekawe ostatnio miałam okazję taką odbyć.. Było tam wiele ciekawych rzeczy, ale się spieszyłam więc spędziłam tam tylko 2 tygodnie.Podróż moich marzeń - napisz opowiadanie Podróż moich marzeń - napisz opowiadaniePodróż moich marzeń Dookoła świata Moim marzeniem było, aby wyjechać w podróż dookoła świata.. Paryż to piękne miasto położone we Francji nad Sekwaną.. Proszę to na jutro daje 18 punktów Napisz opowiadanie pt,,Podróż moich marzeń" niech ta podróż będzie do Azji.Moje marzenie - wspomnienia, które popchną mnie do planowania kolejnych podróży.. Filmy.. Język polski.Podróż moich marzeń opowiadanie bez dialogu minimum 100 wyrazów.. Odkąd pamiętam, składał się z dużego pokoju, kuchni i łazienki.opowiadanie twurcze podróż z moich marzeń.. Głód zrobił swoje, a w szczególności strach.. 2012-07-20 16:14:57; Dziewczyna moich marzeń help!. Obie stwierdziłyśmy, że weźmiemy tylko najważniejsze rzeczy.. Podróż moich marzeń.. Walki, gwałty i prochy.. Filmy.. Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. o pomoc :)) daję nagrodę :DI jeszcze jedno : Podróżą moich marzeń jest wyprawa do wybrzeży Australii.Znajduje się tam Wielka Rafa Koralowa (nazywana też Wielką Rafą Barierową).Dopiero nad ranem przestała ponosić nas wyobraźnia i przeszłyśmy do czynów.. 2009-04-06 18:49:06; idę zaraz do szkoły i muszę napisać opowiadanie na polski pt: SZKOŁA MOICH MARZEŃ.. Podróż moich marzeń.. Odpowiedz przez Guest..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt