Podsumowanie akcji charytatywnej w szkole

Pobierz

Dzieci - misjom.. Jana Pawła II w Lubatowej.. W zbiórce darów dla podopiecznych Fundacji Ojca Pio w Krakowie wzięło udział 30 uczniów oraz 2 nauczycieli.. W trakcie jej trwania udało się zebrać .Podsumowanie akcji charytatywnej - Dzień w Piżamach 2 grudnia 2021 Otrzymaliśmy nominację do akcji "Dzień w Piżamach".. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w akcji charytatywnej "PARASOL" organizowanej dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Stalowej Woli.. Akcja przeprowadzona była w naszej Szkole w dniach od 16 do 24 maja 2019 roku.. Odbywała się ona pod hasłem "Walczymy o życie rodzeństwa".. M. Krusiewicz przeprowadził akcję charytatywną "Pluszak za zastrzyk".Podsumowanie akcji charytatywnej "Otulmy bezdomnego" 29 października 2021 Autor spjawornik Wyłączone .. Głównym celem charytatywnej działalności w szkole jest uwrażliwianie uczniów na potrzeby innych ludzi, szczególnie dzieci, których życie jest przepełnione bólem, cierpieniem czy niedostatkiem w kraju i poza nim oraz dostrzeganie ubóstwa w swoim środowisku i wyjście mu naprzeciw.. W dniach od 23.05.-25.06.2014 r. klasa IV przeprowadziła zbiórkę puszek aluminiowych w ramach akcji charytatywnej "Puszka dla maluszka".. Szkolna grupa wolontariacka Paderewski Community Service bez wahania podjęła wyzwanie!. Zebraliśmy w sumie 76,9 kg produktów (m.in. sucha karma dla psów i kotów - 36 kg, karma w puszce - 31,5 kg, makaron - 4,70 kg, kasze - 3,20 […]Podsumowanie akcji charytatywnej PARASOL..

Podsumowanie akcji charytatywnej Kredkobranie.

Dziękujemy ofiarodawcom za pomoc.Podsumowanie akcji "Mikołaj na Zwyżce" Karol Zarzyczny Aktualności,Szkoła Podstawowa Nr 8 05/12/2021 05/12/2021.. W piątek 26 listopada, w Liceum Paderewski miał miejsce Ogólnopolski Charytatywny "Dzień w Piżamach" - Obudź w Sobie Anioła .Podsumowanie akcji charytatywnej "Pudełko po butach".. Nasz udział był częścią większej akcji przeprowadzanej przez Gminny Klub .2021-10-15 Podsumowanie akcji "Kredkobranie 2021".. Celem akcji organizowanej od 2018 r. jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków.Na przełomie listopada i grudnia chętni wolontariusze przygotowali plakaty, kartony i zorganizowali zbiórkę żywności, kocy i ręczników, w celu wsparcia jakości życia bezdomnych, często porzuconych psów.. Celem akcji była zbiórka przyborów szkolnych dla naszych najmłodszych rodaków mieszkających na Kresach.Podsumowanie akcji charytatywnej Dyrektor ZSP w Lubochni oraz organizatorzy bardzo serdecznie dziękują za ofiarność i zaangażowanie się w naszej inicjatywie.. Z dnia 30 marca, 2021 przez Paula Piechowiak w Aktualności.. Lubatowa 284 38-440 Iwonicz-Zdrój.. W akcję włączyli się uczniowie wszystkich klas, także oddziałów zerowych oraz .PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ "POMÓŻMY DZIECIOM Z DOMU DZIECKA W SKOPANIU"..

!Podsumowanie akcji charytatywnej ,,Czary mary okulary.''

Organizatorem akcji jest Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych.Podsumowanie akcji charytatywnej.. W dniach 14-15 czerwca br. w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna, której celem była zbiórka pieniędzy na leczenie Mikołaja Karelusa, cierpiącego na SMA.. Samorząd Uczniowski zadbał o przygotowanie stoiska z fantami na loterię, pysznym ciastem i napojami.Podsumowanie akcji charytatywnej Drukuj E-mail Szczegóły Kategoria: Aktualności Opublikowano: 18 październik 2021 Wolontariusze z naszej szkoły na podsumowanie akcji charytatywnej sporządzili protokół ze zbiórki darów na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Chełmie.. KREDKOBRANIE to kolejna akcja, która pokazuje, że nawet w czasie pandemii chcemy i możemy pomagać!. Dziękujemy za hojne paczki, które powędrują do chorych dzieci ze Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie.. W tym dniu chcemy pokazać wszystkim, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych.Akcje charytatywne.. Zbiórka przyborów w naszej szkole trwała od 21 do 27 września 2021 r. Udało nam się zebrać prawie 50 kg artykułów szkolnych!. Szkolna grupa wolontariacka Paderewski Community Service bez wahania podjęła wyzwanie!Podsumowanie akcji charytatywnej "Mikołaj w szpitalu" ..

Podsumowanie akcji charytatywnej "Każdy znaczek wspiera misje".

Działalność charytatywna ma .. "WALCZYMY O ZYCIE RODZEŃSTWA"- PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ W SZKOLE.. Pomimo fizycznej nieobecności w szkole uczniowie z zaangażowaniem przystępują do wszystkich akcji pomocowych organizowanych w naszej placówce.. Zakończyła się w naszej szkole akcja charytatywna " Pudełko po butach", której celem była zbiórka żywności przeznaczonej dla bezdomnych, będących podopiecznymi Fundacji Ojca Pio z Krakowa.. Dochód ze sprzedaży kartek w kwocie: 77,00 zł został przekazany na niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym, objętych pomocą programu ,,Na Ratunek" prowadzonego przez Stowarzyszenie Sursum Corda.Podsumowanie akcji charytatywnej 5 grudnia to święto wolontariuszy i organizacji zajmujących się wolontariatem na całym świecie.. Zapraszamy do włączenia się .Podsumowanie akcji charytatywnej- zbierania kasztanów dla Zuzi 25 października 2021 25 października 2021 Nasza akcja zbierania kasztanów okazała się wielkim sukcesem.PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ "PUSZKA DLA MALUSZKA" ORGANIZOWANEJ PRZEZ KLASĘ IV w roku szkolnym 2013/2014.. Dzięki Wam Charytatywny Kiermasz Świąteczny zakończył się niesamowitym sukcesem.PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ " DOBROCZYNNE KARTKI WIELKANOCNE"..

W piątek zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną Mikołaj na Zwyżce.

We wrześniu i październiku br. Szkolny Klub Wolontariatu "Wielkoduchy" przeprowadził, w ramach współpracy z Fundacją Ignatianum z Krakowa, akcję KREDKOBRANIE.. 19 maja 2021 r.Podsumowanie akcji charytatywnej "WYŚLIJ KREDKI DO AFRYKI" W okresie od 4 do 31 maja 2021 r. zachęcaliśmy wszystkich uczniów do aktywnego włączenia się we wspaniałą majową akcję dobroczynną pod hasłem: "WYŚLIJ KREDKI DO AFRYKI".Podsumowanie akcji charytatywnej KREDKOBRANIE.. Szczególne podziękowania należą się uczniom: Wiktorii Cwanek, Karolowi Jędrusińskiemu, uczennicom klas krawieckich i Pani .Kredkobranie - podsumowanie akcji charytatywnej .. 13 43 502 60 e-mail: .. Zostały one dostarczone do siedziby Fundacji w Rzeszowie na ulicę Lwowską 132.. Celem akcji była zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla ubogich dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia .podsumowanie akcji charytatywnej Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję charytatywną na rzecz DOMU SAMOTNEJ MATKI w Łodzi przy ul. Broniewskiego 1a.Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci " Zostań naszym Mikołajem" Akcja przeprowadzona była w naszej Szkole w dniach od 14 do 24 listopada 2019 roku.Zebraliśmy dużą ilość darów , które udało zapakować się w 5 dużych pudeł.Zostały one dostarczone do siedziby Fundacji w Rzeszowie na ulicę Lwowską 132.Dzień w Piżamach - podsumowanie akcji charytatywnej 2 grudnia 2021 Otrzymaliśmy nominację do akcji charytatywnej.. Na potrzeby akcji zorganizowanej przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio" .Podsumowanie akcji charytatywnej 2014-12-04 21:08:32, komentarzy: 0 W dnia 25.11- 05.12.2014 Biblioteka Szkolna i Szkolny Klub Wolontariatu z inicjatywny p.. 30 września 2021 zakończyliśmy w naszej szkole zbiórkę charytatywną Kredkobranie, której głównym organizatorem jest krakowska Fundacja Ignatianum.. W listopadzie i grudniu 2016 r. w Zespole Szkół w Zwierniku miała miejsce akcja charytatywna.. Włączyli się w nią: nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice.. Uczniowie klasy III a i klasy I b wraz z wychowawczyniami: p. Lucyną Kostecką i p. Martą Nagaduś - Dziekan zorganizowali w szkole akcję charytatywną na rzecz dzieci przebywających w Domu Dziecka w Skopaniu.Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci .. Skontaktuj się ze Szkołą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt