Przygody tomka sawyera - test z odpowiedziami

Pobierz

Posiadasz sporo informacji na temat tej lektury, jednak dokładniejsze szczegóły są dla Ciebie jeszcze niewiadomą.. a) Jego Mama b) Ciotka Polly c) Rebeka Thatcher 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciele wybrali się na wyspę?Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lektury Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko: …………………………………….. Bardzo dobrze, ale nie idealnie!. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Mamy nadzieję, że nie na długo!. Ilość pytań: 25 Rozwiązywany: 138689 razy.. "Przygody Tomka Sawyera" - pytania do lektury - Cechy Tomka Sawyera - Przygody Tomka Sawyera - Przygody Tomka..

Przysięgę, że zawsze będą przyjaciółmi

.. Gdzie Tomek po raz pierwszy zobaczył Becky?. a) wagary b) kradzież c) oszustwo 10) Jaka rozrywka towarzyszyła piknikowi Betty?TEST Przygody Tomka Sawyera LKlenka 5 lat temu 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 5 Super!. Zawiera 14 pytań.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. a) Okazało się, że płot ktoś już wcześniej pomalował.. 2.jak odnaleźć zagubione kulki?. Część 1.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?.

Rozpocznij test.Pytania dotyczące lektury przygody tomka sawyera.

Jak miał na imię przyrodni brat Tomka?. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Przysięgę, że Huck nie opuści domu ciotki Polly.. c) Przekonał kolegów, że malowanie płotów to doskonała zabawa.. 3.dlaczego należy bać się czarownicy?. Przysięgę, że Huck i Tomek uciekną z domu.. Najlepszy przyjaciel Puchatka to: Jaki przydomek nosi Sowa z bajki.Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej 1) Kto napisał książkę?. Przysięgę, że nie wyjawią prawdziwego zabójcy doktora.. Albert Camus Mark Twain Lucy Maud Montgomery Karl May Jak nazywał się najlepszy przyjaciel Tomka?. Jak dobrze pamiętasz treść "Przygód Tomka Sawyera"?. jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D. Wymien 2 pozytywne i 2 negatywne cechy charakteru Tomka Sawyera.Witaj na stronie.Każdy dzień Tomek Sawyera to niesamowita przygoda.. pytanie 1 z 15.. 6 lat temu, 10:42 (15 października) Część 3. był bardzo bogaty był misiem do zabawy tatą Sida sierotą Co Tomek i Huck zobaczyli na cmentarzu?. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opcow i j za oy.. Sprawdź się z innych lektury - quizy znajdziesz tu.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody.. Tomka Sawyera" 1.Autorem ksiazki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Zeromski D.Maria Konopnicka 2.Glownym bohaterem powiesci..

#marktwain #przygodytomkasawyera #lektury #lekturyszkolne.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami pobierz (…) Zobacz wpis ».

a) Jan i Paweł b) Adam i Ewa c) Dawid i Goliat 9) Jaki występek ukrywał Tomek przed ciotką Polly?. W jaki sposób Tomek zdobył nagrodę w szkółce niedzielnej (przypominam, że była to Biblia .Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody Tomka Sawyera 1.. Przysięgę, że nie wyjawią prawdziwego zabójcy doktora.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Z kim mieszka Tomek?. 4.dlaczego należy bać się wycia psa?. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Tego dnia Becky, przechodzac obok katedry, zauwazyla owa lekture.. Kim był Tomek?. Kto jest autorem "Przygód Tomka Sawyera"?. olbrzymią stopę oczywiście że groby ciocię Polly morderstwo Co Tomek i Huck robili na cmentarzu?- ,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?.

Przysięgę, że nie wyjawią prawdziwego zabójcy .answer choices.. Zmienione wydanie klasyki lektur szkolnprzyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty..

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.

Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Przygody Tomka Sawyera.. Odpowiedz.. Część 2. a) Bracia Grim b) Jan Brzechwa c) Mark Twain 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka a) Sid b) Huck c) Był jedynakiem 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Przysięgę, że zawsze będą przyjaciółmi.. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem Huckiem Finnem stawia czoła każdemu wyzwaniu.. Przysięgę, że Huck nie opuści domu ciotki Polly.. W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?. Choc kazdego palila ciekawosc, nikt nie wiedzial, co to za ksiazka.. wyjaśnij przesądy w jakie wierzyli Tomek i Huck .. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. U gory znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomosc lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894), Tomek Sawyer detektywem (1896).. 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Jak to się stało, że Tomek nie musiał za karę malować płotu?. pytanie 1 z 15.. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek.. d) Jakoś udało mu się przebłagać ciocię,a) Postanowili przeszukać nawiedzony dom b) rozszyfrowali mapę c) zorganizowali grupę poszukiwawczą 8) Jak według Tomka nazywali się pierwsi Apostołowie?.

Przysięgę, że zawsze będą przyjaciółmi

.. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku.. Zawiera 14 pytań.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Twój wynik: 11/20 Dobrze.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Test wiedzy na temat powieści "Przygody Tomka Sawyera".. 1. jak skutecznie usuwa się brodawki?. PRZYGODY TOMKA SAWYERA - TEST Koło fortuny.1) Kto napisał książkę?. b) Przekupił służącego Murzyna, aby ten zrobił to za niego..

Przysięgę, że nie wyjawią prawdziwego zabójcy .Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" - poziom trudny.. Przysięgę, że Huck i Tomek uciekną z domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt