Pomyśl jakąś liczbę pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez 4 jaką liczbę otrzymałeś

Pobierz

2011-03-22 13:42:30; Załóż nowy klubWybieramy dowolną liczbę np. 2 i wykonujemy kolejne działania.. - Małgosia Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą nic 3/4 - Jaś Jaką liczbę pomyślał Jaś ?. Jaką liczbę otrzymałeś ?. Jan 5, 2022February 2019 0 51 Report Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.. 2) Wynik tego mnożenia, czyli 8, mnożymy razy 5.. 3) Wynik poprzedniego mnożenia, czyli 40, mnożymy razy 0,1 (dzielimy przez 10).. Zauważmy, że w kolejnych krokach mnożyliśmy uzyskane wyniki, czyli takie liczby, które wpisalibyśmy w miejsca z pytajnikami.Irek wybrał pewną liczbę.. Olek otrzymał w wyniku liczbę 18. .. ->9 ->4 Odpowiedź roobacek 3/4 = 0,75 0,75 / 5= 0,15 0,15 x 4 / 9= 0,0 (6) Jaś pomyślał o liczbie 0.0 (6) (zero, zero sześć w okresie) MatematykaJaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych .. 40 .Askly | Jaś i Małgosia bawili się w układanie.. Dzieci uwielbiają sztuczki - oglądać i pokazywać, nierzadko nawet bardziej to drugie.. pomnożył ją przez 7 i od wyniku odjął 4. otrzymał liczbę o 20 większą od początkowej.jaką liczbę wybrał irek?. 2⋅ Odpowiedź na zadanie z Matematyka 6.. Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek.Małgosia-pomyśl jakąś liczbę pomnóż ją przez 6 i podziel przez 4.Jaka to liczba?. Wykaż, że: Jeżeli dwie ostatnie cyfry liczby naturalnej tworzą liczbę podzielną przez 25, to liczba ta jest podzielna przez 25..

małgosia: pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez 4. jaką liczbę otrzymałeś?

-Małgosia: Pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 9 i wynik .Pomyśl jakąś liczbę, i pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez 4.. Jaką liczbę otrzymałeś?. Pomnóż .Uprzedzam i z góry przepraszam zaawansowanych główkołamaczy - tym razem będzie nieco infantylnie.. 1) Wybraną liczbę mnożymy razy 4.. WYNIK POMNÓŻ PRZEZ 3.. Uzupełnij graf: x -- -3 -- ?. x9 .. :4 .. More Questions From This User See All Gosrod September 2019 | 0 RepliesJaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych .. Wybieramy inną liczbę, np. 5 i wykonujemy kolejne działania.. Dodaj do niej 7.. Question from @Anetasz1 - Szkoła podstawowa - Biologia-Małgosia: Pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez4.. Jaką liczbę otrzymałeś?. Jaką liczbę pomyślał Jaś .. Jaką liczbę otrzymał Jaś?. pomocyy More Questions From This User See All Lolo194 February 2019 | 0 RepliesJaś i małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.. Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż 3/4.. ___ · 6 ___ ÷ 4 ___Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.Pomyśl jakąś liczbę,pomnóż ją przez 6 i wynik podziel przez 4.Jaką liczbę otrzymałeś?Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż 3/4.Jaką liczbę pomyślał Jaś?Pomyśl jakąś liczbę,pomnóż ją przez 6 i wynik podziel przez 4.Jakom liczbę otrzymałeś?.

Pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez 4.

Jaką liczbę otrzymałeś?. b)Olek powiedział do Ewy: POMYŚL JAKĄŚ .Zagadka dla was: wybierz liczbę od 1 do 9, pomnóż ją przez 2, dodaj do niej 14 po czym podziel ją przez 2,a następnie odejmij od niej liczbę którą wybrałeś/aś na początku,wyszło ci 7 ?. Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.. Jaką liczbę otrzymałeś ?. - Pomyślałem .. 2) Wynik tego mnożenia, czyli 20, mnożymy razy 5.. Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż 3/4.. +0 pkt.a) Ewa powiedziała do Olka:pomyśl jakąś liczbę.Pomnóż ją przez 4.Od .. 1.a)Ewa powiedziała do Olka: - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl (3) a) Ewa powiedziała do Olka: Pomyśl jakąś liczbę.Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.Pomyśl jakąś liczbę,pomnóż ją przez 6 i wynik podziel przez 4.. Jaką liczbę otrzymałeś?. -Otrzymałem liczbe 5 razy mniejszą od 3/4Małgosia: Pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 6 i wynik podziel przez 4.. Małgosia : Pomyśl jakąś liczbę i pomnóż ją przez 6 a wynik podziel przez 4.. Lubią także bawić się liczbami.. -Jaś: Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż trzy czwarte.. Jaką liczbę pomyślał Jaś.. 1) Wybraną liczbę mnożymy razy 4.. Jaki wynik otrzymałeś?. Proszę napiszcie jak zrobić tą tabelkę co jest niżej pliss !. Maciek, ośmioletni syn moich sąsiadów, wie o mojej słabości do łamigłówek..

-Pomyśl jakąś liczbę, pomnóż ją przez 9 i wynik podziel przez 4.

Jaką liczbę otrzymałeś?. jaś otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż 3/4 jaką liczbę otrzymał jaś.. kto napisze szybciej dostanie NAJ !. 3 .a) Liczbę x pomnóż przez 8 i do wyniku dodaj 3. b) Liczbę a podziel przez 3 i do wyniku odejmij kwadrat liczby 7. c) liczbę c podwoj a nastepnie odejmij 9 i calosc pomnoz przez 5. d) do liczby n dodaj liczbe o 1 wieksza i wynik podziel przez 2 .. Jaś: Otrzymałem liczbę 7 razy mniejszą niż 3/4 Wybieramy dowolną liczbę np. 2 i wykonujemy kolejne działania.. 3) Wynik poprzedniego mnożenia, czyli 40, mnożymy razy 0,1 (dzielimy przez 10).. :D 2011-05-30 20:10:19; Od najmniejszej liczby pieciocyfrowej odejmij największą cyfrę trzycyfrową.. ODEJMIJ DWUKROTNOŚĆ LICZBY POMYŚLANEJ NA POCZĄTKU.. Jaś : Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż ¾ .. e_ Liczbę y pomnoz przez 2,dodaj 3, wynik pomnoz przez 5 i odejmij 15.KL.6 1.a)Ewa powiedziała do Olka: POMYŚL JAKĄŚ LICZBĘ.. Otrzymałem liczbę 5 razy mniejszą niż 3/4.. Jaką liczbę pomyślał Jaś ?. Wybrałem pewną liczbę.Dodałem do niej 7 .A winik pomnożyłem przez 7 .Jaka to liczba?. Jaką liczbę otrzymałeś?. -Otrzymałem liczbe 5 razy mniejszą od 3/4 Jaś i Małgosia bawili się w układanie zagadek liczbowych.. - Wujku, pomyśl sobie jakąś liczbę od 1 do 10.. Jaką liczbę pomyślał na początku?. about 11 years ago Matematyka Szkoła podstawowa..

Pomyśl jakąś liczbę , pomnóż ją prze 9 i wynik podziel przez 4 .

2) Wynik tego mnożenia, czyli 8, mnożymy razy 5.. Pomyśl jakąś liczbę.. 1) Wybraną liczbę mnożymy razy 4.. Jaką liczbę otrzymałeś?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt