Napisz pytania używając podanych słów is what name your

Pobierz

3 Uzupełnij zdania.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. 2009-10-23 16:17:32; Przeczytaj liścik od mamy Marthy.. 2011-12-18 15:59:45 napisz pytania do odpowiedzi !. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi.. Jeśli potrzeba, możesz dodać inne wyrazy.. 2009-10-23 16:17:3241 Short Test A Unit 9 Lesson 1 Short Test B Unit 9 Lesson 1 1 Napisz liczby słowami Napisz liczby słowami Ułóż dwa zdania z podanych wyrazów, tak aby pasowały do tłumaczeń.. - Dziś wieczorem jest ostatnia gra A teraz ostatnie pytanie.. 1 2 3 .Czasowniki modalne (modal auxiliaries) should (powinien) i ought to (powinien) bardzo często stosowane są wymiennie, czyli nie ma różnicy, czy w pewnych zdaniach użyję się jednego bądź drugiego czasownika.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zróbcie rymki do podanych słów!. Odrabiane pod naszym czujnym okiem prace domowe pozwolą Ci na szybsze i skuteczniejsze przyswajanie wiedzy.Present Simple: odmiana czasownika regularnego.. This is the life!Napisz pytania do podanych odpowiedzi 2011-03-10 17:05:49; napisz pytania do odpowiedzi!.

6. napisz pytania używając podanych słów 1.is What name your ?

Zaloguj się Zarejestruj się 1.. Z podanych wyrazów ułóż zdania.. Zanim zaczniesz pisać, zastanów się dobrze, jaka sytuacja jest powodem do napisania ogłoszenia.. Evo's q. Skreśl zbędne wyrazy .Zadanie: napisz pytania do podanych odpowiedzi my Rozwiązanie: 1 where are you from 2 what 39 s her name 3 do you have a brother 4 how old is she Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Czas ten wyraża czynności, które zostały wykonane w przeszłości, a moment ich wykonania jest dokładnie określony.. !Ułóżcie zdania!. Wymiennie można je stosować w następujących znaczeniach: Kiedy mówiący wyraża swoje oczekiwanie w stosunku do jakieś sytuacji, np.:Zadanie: napisz pytania do podanych odpowiedzi my Rozwiązanie: 1 where are you from 2 what 39 s her name 3 do you have a brother 4 how old is she Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.WSKA ZÓW KA Napisz w zeszycie wszystkie znane Ci słowa pytające zaczynające się na wh-.. 2014-02-26 19:33:43 Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Napisz pytania do podanych odpowiedzi .

Uzupełnij krzyżówkę, wpisując czasowniki o znaczeniu przeciwnym do słów ponumerowanych 1-8.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Uzupełnij zdania używając odpowiednich form wyrazów podanych w nawiasach.. 2009-05-23 21:32:30 Z podanych słów ułóż zdania .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:ŻELAZNE ZASADY.. 1 Have you ever been to Germany Yes, I have .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Past Simple stosuje się także, gdy mówimy ogólnie o przeszłości lub czynnościach wykonywanych w przeszłości regularnie.Present Perfect - never, ever.. Czas ten najczęściej opisuje czynność, która jest w tej chwili wykonywana.Open the door, please!. 2011-03-17 17:26:44; Napisz pytania z .Zadając swoje pytanie, pamiętaj, że nie napiszemy za Ciebie streszczenia lektury czy eseju, ale razem możemy dojść do prostych rozwiązań, które z kolei doprowadzą Cię do celu.. Język angielski.. Musisz ją opisać jasno i zrozumiale.. Martha nie zrobiła wszystkiego, o co prosiła ją mama.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Napisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów.

Zaloguj się Zarejestruj się Szkoła podstawowa.. 2011-10-14 10:45:09; Napisz pytania d podanych odpowiedzi 2010-05-26 19:55:59; napisz odpowiednie pytania zaczynające się na where , who, what, when lub how.. 2012-02-19 21:17:47; Napisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów.. Użyj maksymalnie 5 słów.. Uwaga: Przysłówki ever, once, never, always mogą się pojawić zarówno w Past Simple jak i Present Perfect.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 2013-12-10 18:36:232 Potrafię zadawać pytania na temat życiowych doświadczeń i na nie odpowiadać.. 2009-12-03 20:44:19 Napisz zdania twierdzące lub przeczące według przykładu.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. W języku potocznym częściej używa się Past Simple, jednak kiedy czynność ma wyraźny związek z teraźniejszością należy użyć Present Perfect.. 2011-03-02 16:31:09Napisz pytania i krótkie odpowiedzi, używając podanych wyrazów i czasownika be w czasie Past simple.. Napisz pytania korzystając z podanych .Present Continuous to jeden z pierwszych czasów, jakie poznajemy zaczynając naukę angielskiego..

Napisz pytania, które mama zada Marcie, gdy wróci do domu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt