Zakupy po angielsku tłumacz

Pobierz

(Idziesz na zakupy dzisiaj wieczorem?). Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GOTÓWKĘ NA ZAKUPY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "POJEDZIEMY NA ZAKUPY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tłumaczenie tekstu Odmiana .. słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce.. zakupy rzeczownik shopping ** zakupy, robienie zakupów (czynność robienia zakupów) [niepoliczalny] I promised I'd take her shopping.. robić zakupy (też: zrobić zakupy) volume_up.. GlosbeMT_RnD to do the shopping verb Tata zawsze na niego liczył, że zrobi zakupy i takie tam.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCESZ IŚĆ NA ZAKUPY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Czy mogę zapłacić gotówka/ kartą?. cena jednostkowa netto na zamówieniu zakupu.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'robi zakupy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.torba czegoś bagful of something zakupy zakupy shopping +2 znaczenia Zaloguj się i wykup abonament eTutor, aby skorzystać z opcji automatycznych tłumaczeń fraz i zdań.. GlosbeMT_RnDna zakupy po angielsku słownik polsko-angielski.. Jesteś w kolejce?. ("Gdzie jest Jane?. robić zakupy czegoś czasownik shop for somethingiść na zakupy..

)Jak jest "zakupy" po angielsku?

Sprawdź tłumaczenia słowa "zakupy" w słowniku polsko - angielski Glosbe: shopping, shop, acquisitions.. być na zakupach.. Zrozumiałem.Sprawdź tłumaczenia 'robi zakupy' na język angielski.. Czy mogę to przymierzyć?. Przykładowe zdaniabab.la Słownik polski-angielski Z zakupy "zakupy" - angielskie tłumaczenie PL "zakupy" po angielsku volume_up zakupy {niemęskoos.}. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. polsko angielski Zrobię to zamiast jej zrobię wszystko co w mojej mocy zrobiliśmy to sami zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy zrobiłam to, gdy spał .. (Wychodzę - muszę zrobić zakupy.). Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie.. robić zakupy (też: iść na zakupy, pójść na zakupy, być na zakupach) volume_up.. Wracasz do hotelu, idziemy na zakupy.Podobne angielskie tłumaczenia dla słowa "iść na zakupy" iść czasownik English tread walk go go along zakupy rzeczownik English buys acquisitions purchases shopping na przyimek English at on atop on top of on (a surface) onto upon for na zaimek English per iść na emeryturę czasownik English retire iść na ugodę czasownik English temporize temporiseTłumaczenie "zrobiłam zakupy" na angielski.. (Chodźmy na zakupy - muszę kupić nową spódniczkę.). (Po prostu kocham zakupy.). Zaczynam robić zakupy w domu towarowym mojego umysłu.I - just - I'm shopping..

Czasami... robię zakupy.

Przykładowe zdania: Potrzebujemy zrobić zakupy.. W tym przypadku głównymi czasownikami są go i do, a shopping oznacza zakupy, czyli jest rzeczownikiem.. podobne do "torba zakupy" po angielsku — Słownik polsko-angielski rzeczownik torba na zakupy = shopper +1 znaczenie torba na zakupy wielokrotnego użytku = bag-for-lifeMusisz przetłumaczyć "GOTÓWKĘ NA ZAKUPY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Robię zakupy dla Helen Harrison.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. (Musimy najpierw zrobić zakupy.). Czy może to pani/pan zapakować?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POJECHAŁA NA ZAKUPY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "CHCESZ IŚĆ NA ZAKUPY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Czy coś jeszcze?. "wózek na zakupy" — Słownik kolokacji angielskich shopping cart kolokacja shopping rzeczownik + cart rzeczownik = wózek na zakupy Bardzo silna kolokacja When he got inside, someone had taken his shopping cart.. Pokaż pozostałe przykłady zdań Podobne kolokacje:zrobić zakupy tłumaczenia zrobić zakupy Dodaj to do some shopping verb Może poszła naokoło przez Hyakkencho, aby zrobić zakupy.. Robię zakupy wraz z wami.Każdy obywatel Unii może robić zakupy we wszystkich krajach UE..

(Czy zrobiłeś już zakupy?)

Robię zakupy na imprezę.. Dlatego też, go i do odmieniamy w zależności od czasu, a shopping zostaje bez zmian.. chodzić na zakupy.Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa nosić zakupy w słowniku online PONS!. (Obiecałem, że zabiorę ją na zakupy.). Po zrobieniu zakupów, wróciła cadillakiem do uzdrowiska.robić zakupy (najpotrzebniejszych artykułów, np. zakupy na obiad) I'm going out - I have to do some shopping.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POJEDZIEMY NA ZAKUPY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "PŁATNOŚCI ZA ZAKUPY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PŁATNOŚCI ZA ZAKUPY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "POJECHAŁA NA ZAKUPY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. (Robienie zakupów jest jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt