Wykonaj poniższe zadanie napisz wiadomość w zeszycie

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Temat: Podsumowanie wiadomości z techniki z I semestru.. 2.Jesteś na wakacjach.. Wykonaj dowolne ćwiczenie z tego działu (dział nr 8) w zeszycie ćwiczeń.1.. Zapytaj podopiecznych: "W jaki sposób możemy zapamiętać te słowa?Zadanie 15a/207 (wskazówka: 1.wykonaj rysunek pomocniczy,2.. Wyprawa do krainy Gramatyki -s.76 Podręcznik do nauki o języku - przeczytajcie i zapamiętajcie podane wiadomości.. 9 str. 109 -> podręcznik.. 21 kwietnia (wtorek)Zapisz w zeszycie informacje o wypowiedzeniach (Nowa wiadomość) str. 282.. Uzupełnij tabelę dotyczącą charakterystycznych cech znaków wchodzących w skład poszczególnych grup.. Lekcja nr 38 (22.05.2020)Opis zadania: W zeszycie po zapisaniu tematu lekcji wykonaj na poniższe zadania: 1.. Przeczytaj wiadomości o formach czasownika na stronie 170 w podręczniku i wykonaj w zeszycie zadanie 1/171.. Określ jakie znaczenie ma oddychanie dla funkcjonowania organizmu człowieka, 3.. Posłuchaj nagrania, które rozwiąże zagadkę i rozwieje Wasze wątpliwości co do tego czy Amy, Dylan oraz Tomek wygrali w konkursie.. Temat: Rzuty prostokątne, cz. 2.. 2, 3, 7 - str. 230 Termin: z tej lekcji tylko wybrane przeze mnie osoby przesyłają rozwiązania do sprawdzenia.. Zapisz temat lekcji w zeszycie do techniki.. Napisz w zeszycie zdania w swoich zainteresowaniach..

Wykonaj poniższe zadania w zeszycie: 1.

Przypomnij sobie wiadomości "geometria kartki w kratkę" (możesz obejrzeć jeszcze raz filmy z poprzedniej lekcji).. wyraz litery głoski chusteczka c-h-u-s-t-e-c- 10 ch-u-s-t-e-cz- 8 z-k-a k-a fartuszek czapka chmura rzeka korzeń szelest 2.. 1,2/206 *Zadania dodatkowe na platformie learningapps.org w folderze - zadania dodatkowe Wszystkie zadania wysyłaj tak jak zawsze na Messenger lub adres e-mail: do 06.04.2020 r. 5. historia: Temat: Wielka wojna.Zadania: Wykonaj w zeszycie zadanie z podręcznika: zad.. Zapoznaj się z informacjami powtórzeniowymi o odmianie rzeczownika i przymiotnika (podręcznik, str.172 -173) i wykonaj zadania 8 i 9/173 oraz 11 i 14/174.1.. Odpowiedzi do zadania zapisz w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapoznaj się z częściami układu oddechowego z uwzględnieniem ich funkcji, 2.. Wykonaj w zeszycie zadania z podręcznika 1. i 5. str. 282-283 Z ćwiczeń wykonaj zadania: 2. ze str. 45 podkreśl najpierw wszystkie orzeczenia, a następnie wykonaj dalszą część polecenia.. Jeśli czegoś nie rozumiesz i potrzebujesz pomocy, napisz do mnie poprzez librus lub na maila 3.. Pamiętaj o odpowiedniej kolejności.Wykonaj poniższe zadanie w zeszycie do zajęć korekcyjnych lub na oddzielnej kartce papieru..

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Nie musisz przesyłać do mnie efektów swojej pracy.. Na koniec napisz opowiadanie twórcze zgodnie z poleceniem z podręcznika - zadanie 6 s. 260.- w zeszycie wklejamy obrazki np. z gazet, przedstawiające poznane zwierzątka, bądź pomagamy dziecku je narysować, dziecko podpisuje zwierzątka, według wzoru z podręcznika, próbuje następnie czytać napisane nazwy zwierząt.-proszę wykonać zadanie 1 w zeszycie ćwiczeń.przeczeń w czasie Past Simple B) zadanie: wykonaj zadanie 1 str. 67 - zeszyt ćwiczeń oraz zadanie 2 i 3 str. 67 C) Zadanie odsyłają tylko osoby, do których napiszę wiadomość z prośbą o odesłanie pracy.. Zapisz tylko odpowiedzi do zadań w osobnym notesie w zakładce Zadania domowe (nazwij ją zeszyt ćwiczeń lekcja 51).. ŚR O D A GEOGRAFIA ćwiczenia WF (10-15 .4) Ćw.. Jeśli ktoś ma zeszyt ćwiczeń w domu, może w nich wykonać zadania i przesłać do mnie zdjęcia tych stron.. Napisz, co znaczą te zdania.. Klasa VIII b Śmieszna historyjka Na kartce papieru napisz cztery niepowiązane z sobą wyrazy, np.: żaba, miłość, żelazko oraz łyżka.. Z trudem utrzymuje równowagę podczas jazdy, zwłaszcza że droga jest wyboista,a ona trzyma w ręce cieżką torbę z zakupami.1.. 8 oraz 9 ze str. 78 w podręczniku.. Instrukcja dla ucznia: Zapisz w zeszycie temat lekcji, a następnie opisz w minimum 8-10 zdaniach, jak spędziłeś tegoroczną Wielkanoc..

Wykonaj zadania w zeszycie: Podręcznik zad.

Do każdej z trzech rubryk wpisz po 2 przykłady znanych ci utworów literackich oraz ich autorów.. Dziś Waszym zadaniem jest narysować rzuty prostokątne poniższej bryły.. Napisz alfabet uwzględniając polskie znaki.. Po "przejściu" przez labirynt, napisz, w jakim nastroju są dane postaci.. D) W razie pytań lub problemów z wykonaniem zadania proszę o wiadomość w Librusie.. Wybierz i rozwiąż 2 zadania ze str. 114-115 zeszytu ćwiczeń.. Na dzisiejszej lekcji poznasz różne rodzaje znaków.. Temat: Redagujemy zdania.. Pisz tak: Do zatłoczonego autobusu wsiada kobieta w średnim wieku.. Pracę możecie wykonać na bloku milimetrowym lub w zeszycie pod tematem.Zadania do wykonania: Zapisz temat w zeszycie.. W gościnie u części mowy" W kuchni wre robota" s.78 ćwiczenie 1-4 oraz 5 " Nakrywanie do stołu" s.79 ćw.6,73) Również strona 91 w Waszych zeszytach poświecona jest temu zagadnieniu - zachęcam tam zajrzeć.. Wyobraźcie sobie młodą czarownicę, która pierwszy raz wybiera się na spotkanie na Łysej Górze.oraz przeczytanie fragment Ewangelii według Świętego Mateusza - Mt 13,1-8, zamieszczonego w podręczniku do j. polskiego na str. 251, a następnie wykonać w zeszycie poniższe zadania: Zad.. Napisz w zeszycie temat: Jak zostać prawdziwym bohaterem - przeczytaj czytankę Dwa strachy - wykonaj do zeszytu ćwiczenie strona 47 ćwiczenie 21..

Zapisz temat lekcji w zeszycie do techniki.

Pamiętaj, by zajrzeć do notatek z poprzednich lekcji: a) Ich bin glÜcklich.. 1 Przepisz do zeszytu Nową wiadomość ze str. 251 wyjaśniającą to, czym jest przypowieść.Zadanie: Podziel kartkę w zeszycie na 3 kolumny (liryka, epika, dramat) i wpisz poniższe informacje w odpowiednie rubryki tabeli: 3.. 6 str. 109 -> podręcznik.. Powtarzamy o poznanych częściach mowy.. 5) Jako utrwalenie słownictwa z rozdziału 9, otwórz podręcznik na stronie 76 i przeczytaj na głos słownictwo (minimum 2 razy).Wykonaj poniższe zadania.. gdzie jesteś, co robisz, jaka jest pogoda, czy ci się tam podoba i kiedy wracasz.Pora na ponowne spotkanie z czarownicami!. Wykonaj poniższe ćwiczenia w zeszycie: jeśli masz dostęp do drukarki - możesz wydrukować i wkleić do zeszytu, jeśli nie masz możliwościniewiadomą w zadaniu i napisać równanie do treści zadania.. Narysuj schemat oddychania komórkowego, 4.Wykonaj zadania z zeszytu ćwiczeń ze s. 106-107.. Policz głoski i litery według wzoru.. Otocz pętlą równoważniki zdań w ćwiczeniu 3.Przeczytaj w podręczniku wiersze ze strony 33-34 , a następnie wykonaj w zeszycie zadanie 1 i 4 ze str. 34.. Przeczytaj informacje w podręczniku na stronach: 37 - 42.. Cóż, to nieuniknione, w końcu w Górach Fantazji nie brak postaci parających się magią.. Rozwiąż zadania ze str. 112-113 zeszytu ćwiczeń.. C Z W A R T E K HISTORIA ćwiczenia WF .ZADANIA DO WYKONANIA W DNIACH 20.04 - 24.04 JĘZYK POLSKI Temat 1. wypisz dane z zadania lub zaznacz na rysunku 3. zapisz wzór ogólny, 4. podstaw dane które masz w zadaniu, 5. oblicz niewiadomą).. Jeżeli napotkasz problemy przy rozwiązywaniu, zadań zawsze możesz do mnie napisać wOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. *****Napisz w zeszycie temat: Bądź tolerancyjny - przeczytaj czytankę Pan Wredzik - wykonaj do zeszytu ćwiczenie, strona 45 ćwiczenie 1.. Środa.. W ćwiczeniach na stronie 33 wykonaj ćwiczenia 1 i 2.. W zeszycie wykonaj zadanie 3/171 oraz 5 i 6/172 (podręcznik).. 4) Jako utrwalenie wykonaj ćw.. Po tematem wykonaj następujące zadania: Zadanie 1.. Ocenę wystawię za całość ćwiczeń z rozdziału VII.1.Wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń C2,C3,C4, str. 56 , C5 i D1 str. 57 D2 str. 58..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt